Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bőr lovaglókesztyű mosása?

Bőr lovaglókesztyű mosása?

Figyelt kérdés
Van egy olyan kesztyűm aminek az alja bőr, a teteje pedig szövet. Mosógépben 30fokon ki lehet mosni? A bőrnek nem lesz baja?
2021. ápr. 2. 10:17
 1/7 anonim válasza:
52%
Kézzel mosd meg a szövet részét a bőr részét azt meg tisztogatsd meg
2021. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*mosd ki
2021. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Ne mossál bőrt, tönkre fog menni.

Tisztíttasd ki.

2021. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Bőrt ne moss mosógépben, kézzel tisztítsd kézmeleg vízzel, aztán ápold le a bőrt
2021. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Én mindig gépben mostam a roeckl kesztyűimet,és sosem volt baja,most is így mosom mindet! Van olyan ami full bor, aminek az alja a bor,sot amin ko van meg azt is gépben mosom
2021. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért pontoztok le? Én csak tapasztalatot irtam,mert én komolyan úgy mosom és tenyleg tökéletes állapotú mind! Pedig egyébként rengeteg hazsnalom oket napi több orat. De hat nekem mindegy
2021. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illetve meg annyi h én nem tudom kiszedni a koszt máshogy y belole mert nagyon nagyon koszos kívül belul
2021. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!