Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hobbyra milyen lovaglókesztyűt...

Hobbyra milyen lovaglókesztyűt érdemes venni, hol és milyen árban? Pl. Decathlonosak közül?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van. 1 éve vettem heti 1-2alkalommal 1,5 orát lovagolok . Minden egyes lovagláskor rajtam volt. És csak így 1 év után kezd tönkre menni , azok a pöttyök kezdenek csak róla lekopni. Szerintem ez a kesztyű egy jó választás

2016. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, dobtam zöld kezet! Ezt én is néztem, viszont az oktatóm nagyon nem ajánlotta, igaz ő többet lovagol mint én, de pár alkalom után elszakadt neki (és egyik lova sem az fájrángatós típus).
2016. szept. 17. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját márkás cuccot visszavesznek 2 éven belül, anyaghibás termék meg igazából mindenben előfordul, a ruházati termékek között is. azért pár alkalom alatt nem lenne szabad elszakadnia.

Igaz, én már évek óta nem használok kesztyűt, így ilyenem sem volt.

2016. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Decathlonos szétmegy hamar. Nagylovasban érdemes bőrkesztyűre rááldozni 3-4 ezret és az bírja 1-2 évet. De abból is csak olyat szabad,ami meg van erősítve a szár mentén az ujjainál.
2016. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!