Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem rá szüleimet hogy...

Hogy vegyem rá szüleimet hogy legyen lovam? Van rá pénzük

Figyelt kérdés
Tesómnak megvesznek mindent nekem semmit. Azt mondják nem vagyok elég jó pedig nem látták még lovagolni. Pénzünk van rá és időm is.

2021. ápr. 8. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Ne is hallgass a sok gonosz válaszolóra kérdező. Ugyan ebben a helyzetben vagyok én is. Szemét apámék nem akarnak új autót venni nekem. Most ott áll a tőlük kapott lakásom mellett a garázs üresen. Kegyetlen barbárok 😢🙄
2021. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerű:


Anya, apa tudjátok szeretem a lovakat, kérlek vegyétek meg nekem. Cserébe elmegyek dolgozni, a bértartás, etetés, orvosi költség és minden egyéb felmerülő kiadást én fogok állni. Nem kell divatos ruha, nem kell más szórakozás, képes vagyok ezt a havi 100-150 ezret előteremteni és nem várom el hogy ti fizessétek természetesen.

2021. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez egyértelműen megint a lómániás tini kérdése.:D

Visszatért! Bevallotta korábban, hogy trollkodik amúgy..

2021. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező trollnak tűnik, de feltételezzük, hogy nem az.


Az a helyzet, hogy hiába

mondogatjátok, hogy a szülő pénze, persze, de a szülőnek is érdeke hogy sikeres legyen a gyerek. Az első mondatomat már is megcáfolnám, hisz a gyerekek nagy része csak hobbiból lovagol, vagy versenyez pár évet aztán fiúzik (vagy lányozik, ne bonyolítsuk túl). Igen, sajnos ez van.

De vannak olyan gyerekek, akikből komoly lovas szakemberek lesznek, akik komoly versenyekre eljutnak. Mit gondoltok, az ilyen emberek hány évesen kezdték a lovaglást? A nagy része minimum max 12 éves volt, de sokan már nagyon piciként, 5-6 évesen is lovagolnak. Benne van a rizikó, hogy a gyerek abba fogja hagyni, de ha nem hagyja abba még az is lehet, hogy komoly szakember lesz belőle, aki nem csak egy megkeseredett felnőtt, aki 28 évesen az összekapargatott pénzêt egy lóra költi, amire fiatalon vágyott, és tulajdonképpen egy felesleges anyagi kockázat ez neki, hiszen semmi bevétele nem származik belőle. Normális szülő pedig ha teheti támogatja a gyerekét, mert ha szakember lesz belőle kereshet majd belőle, és lehet szeretni is fogja amit csinál.

2021. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!