Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan vegyem rá...

Szerintetek hogyan vegyem rá a szüleimet hogy megengedjék hogy legyen egy gyíkom, vagy kígyóm? 13/L

Figyelt kérdés
Régebben volt egy szakállas agámám és októberben elpusztult de decemberben lett volna nálam 3 éve (karácsonyra kaptam). Mondtam nekik hogy sokkal jobban szerettem azt a kis gyíkocskát mint a kutyáimat stb.-ket és hogy épp ezért nagyon szeretnék egyet újra mert egyszerűen imádtam. De ők mindig csak azt válaszolják hogy: annyi gonddal is kevesebb vagy hasonlókat, pedig jól tudják hogy szorgalmasan és szívesen gondoztam és volt olyan hogy ünnepekre kapott zsebpézbő vettem neki kis cuccokat a terráriumba hogy a lehető legjobban érezze magát. Anyagi gond 100% hogy nincs a háttérben így tényleg nem tudom hogy miért ne lehetne( van egy 2 kutya meg halak, a cicám most nem rég tűnt el) a válaszokat és azt hogy elolvastátok ezt a regényt, előre is köszi :)

#szakállas agáma #engedetlen szülők
2016. máj. 22. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell az a gyík. Menj játsz a kutyusokkal, cicákkal stb. Azokat se szabad elhanyagolni. És egy állat sok felelősség a mai világban meg senkinek sincs ideje. Szóval nem hiszemm hogy ajánlatos.
2016. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

egy hüllő nagy felelősség, főleg anyagilag. ez nem úgy megy,hogyha van elég zsebpénzed akkor kap valamit a terráriumba. vannak szükséges dolgok, amik muszáj,hogy meglegyenek. csak akkor kérj megint,ha ezeket biztosítani tudjátok.

nem akarlak megvádolni,hogy rossz gazda voltál,mert nem tudom hogy tartottad . de 3 évesen még fiatal volt. a hüllők általában a rossz tartás miatt mennek el hamar. csak azért írtam. de hangsúlyozom nem gyanúsítgatlak semmivel.

csak mondom, hüllőt nem egyszerű tartani, főleg diákként zsebpénzzel.

én inkább a helyedben foglalkoznék a kutyákkal rendesen. és ha pár év múlva még mindig szeretnéd,akkor vennél egy agámát is.

2016. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok. jó tartás mellett 10-15 évig élnek az agámák.
2016. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ha az agáma 3 évet bírt ki, akkor ne kísérletezz mással.
2016. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért pusztult el mert beteg volt... szóval le lehetne erről a témáról szállni hogy én tartottam rosszul, mert apukámnak egy barátja állatorvos és kezeltük a betegségét, de nem lehetett mit tenni...
2016. jún. 23. 21:00
 6/7 A kérdező kommentje:
na valaki? hasznos komment? légyszi
2016. jún. 23. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért viselkedik minden szülő ilyen sz...mét módon? Még magam se tudom. Amúgy van olyan ismerősöm, aki titokba becsempészte a szobájába a gyíkot! És 3-4 hónapig észre se vette a gonosz dö....való anyukája, hogy a CD-lemeztartó mögött bizonyos időközönként be van kacsolva a villany! Azért volt ott a CD-állvány, hogy a szembelévő falon ne lássák a lámpafényt! És így lehetett neki egy szakállas agámája! Utána meg, mikor az anyja megtalálta a gyíkot, akkor nagy szeretetet mutatott az állat iránt!
2017. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!