Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor lesz vége a herpesz...

Mikor lesz vége a herpesz vírusnak?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék lovat és az álom pacim mindig is egy tinker kanca volt. Tegnap az edzőm azt mondta, hogy szerinte már kéne nekem ló, hogy fejlődni tudjak. És ugyanezen a napon ahogy haza értem kaptam egy csodálatos lehetőséget, hogy egy 8 éves tinker kanca eladó az egyik ismerősünknél. Ez mind szép és jó, viszont herpesz vírus van és az edzőm nem vállalná be.. Szerintetek nyárra enyhülne ez a herpesz dolog?

2021. ápr. 10. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Már a hétvégén voltak nagy díjugrató versenyek Szilvásváradon 97 ló volt, Balatonvilágoson 162, szóval ha ezeket megtartják, akkor már most lovat lehet venni. Arra kell figyelni, hogy megfelelően vakcinázott legyen, meg viszonylag fix állományból kerüljön ki, vagyis ne kupectől, ahol 2-3 hetente cserélődik a teljes állomány.
2021. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!