Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tehetnék egy ilyen lóval?

Mit tehetnék egy ilyen lóval?

Figyelt kérdés
Ha pl bokszban ápoljátok a lovat, vagy állásban, mert a patamosóban nincs hely, vagy nem tudjátok oda kivinni (mert sokan vannak már ott vagy esik az eső), akkor hogy mentek át a ló másik oldalára? A nyaka alatt? Vagy hátulról megkerülitek? Csak mert én ismerek egy olyan lovat aki mind a 2 esetben sunyít. Meg akkor is ha odébb akarom tolni a seggét, hogy odaférjek a másik oldalához (mert nincs ott semmi hely ugye). Már néha attól tartok hogyha hátulról megyek akkor felrúg, ha elölről akkor megcsíp (egyébként ha csipkelődik akkor szokott kapni az orrára). Kb 6 éves kancáról van szó, és nem mindig ilyen. Edzések alatt egy angyal kb, csak ha az állásban ápolom ilyen (patamosóban sem nagyon viselkedik így). És nem tudom mit tegyek?

2021. ápr. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerem a lovat és biztonságosnak ítélem meg, akkor a fara mögött is közlekedhetek. Ismeretlen lovaknál a nyak alatt, ha csípős a ló, akkor megfogod a kötőféket és megtartod a fejét amíg átmész.
2021. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a lovat,de jobb ha a nyakánál mész át.
2021. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered jól, akkor eszedbe ne jusson mögötte átmenni, mert hátrarúg és kész a baleset. Alap, hogy ilyenkor a nyakánál bújunk át, ha mást nem mondanak.
2021. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfogod a fejét és átmész a nyaka alatt. Én a sajat lovamnal barhol atmegyek mert ismerem de ha nem ismered nyaka alatt a fejét fogva
2021. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!