Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről? Hogy...

Mi a véleményetek erről? Hogy tehetnek ilyet az emberek egy lóval?

2013. márc. 13. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Végignéztem. nemcsak egy lóval, hanem bármilyen más állattal hogy tehetnek ilyet. Azt értem hogy miért akarták felállítani, de a többit.. Most elmagyarázza nekem valaki mi az a lábán és miért? Nem veszik le vagy hogy? Még nem találkoztam ilyennel. Mifelénk is van?
2013. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok ezekre! :(
2013. márc. 13. 23:07
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Első: Ennek a fajtának a lapos mellső pata a különlegessége, gondolom így deformálják neki még jobban...


Az ilyen embereket...Aki egy állattal ilyet tesz..Én addig rúgdosnám, amíg görcsbe nem áll a lábam aztán egy tompa késsel kizsigerelném, de jó lassan, hadd szenvedjen. Az összes ilyen roh.adékot, de a f.aszkalapokat is, akik meg nézik és hagyják. A jó büdös kva anyjukat.

2013. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam erről, de azt mondják, azért van ez a láncos dolog a mellső lábain, mert ettől magasabbra emeli a lábát, különben fáj. Azt hiszem, azért is állítják fel, hogy ne tudjon így kibújni a dolog alól, de azt a részét nem értettem. Ezt szörnyű így videón látni, de sajnos ezek a dolgok léteznek, és nem csak itt. Működik például az a trükk is, hogy az ugróló fáslija alá elöl egy sörös kupakot tesznek, hogy ha leveri a rudat, fájjon. Ennél is egyszerűbb megoldás, mikor ugrik a ló, és áll az ember az akadály mellett, és bottal megüti a lábát, hogy magasabbra emelje. De gondolj bele a lóversenybe, csak a Kincsem parkban hány ügetőt, telivért kínálnak eladásra szezon végén, sokat már meg sem hirdetnek, a maradékért meg jön pár hónap múlva a szalámis kamion. És akkor a többi telepről nem is beszéltünk, Dunakeszin, Alagon, külföldön. Vagy a másik, amikor embertelen körülmények közt tartanak vemhes kancákat, mert a vizeletükből tudnak menopauza elleni gyógyszert előállítani. Amikor a csikó megszületik, ő is fölösleges melléktermékként megy szaláminak. Sajnos az emberek mindenre képesek, és a lovak ezt eltűrik. És ami a legszörnyűbb, hogy nem tehetünk ellene semmit, ha egyet meg is mentesz, van sok millió másik. A legkönnyebb szemet hunyni felette, nekünk is van vágóhíd elől mentett ex-ugrólovunk, elhoztuk, fizetjük a tartását, kajáját, felszerelését, a csillagászati orvosi költségeket, gyógyszereket, lassan egy éve a miénk, és valószínűleg lovagolható sosem lesz, de kit érdekel, megmentettük, jobb élete van, mi meg nem tudunk már kiflit venni, csak zsömlét de legalább úgy éreztük, mindent megtettünk. Azóta 3 másikról szóltak, őket már nem tudtuk megmenteni... Hiába nézed ezeket a videókat, esélytelen, csak a saját kedvedet rontod el:(
2013. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért akarták felállítani, hogy ne nyomja össze a szerveit. A lovak nem feküdhetnek pár óránál tovább. Találtam amúgy erről egy angol cikket is. Amit nyomkod ott a lábára az valamilyen vegyszer hogy csípje. Basszus.. :S Nekem elrontotta a kedvem. Régen volt egy dokumentumfilm a húshasznú szarvasmarhát szállításáról törökbe talán. Na az is brutál volt :S
2013. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon feldühít... hogy képesek az emberek a legnemesebb állattal ezen a Földön ezt tenni... erre itt vagyok én, gyerekkorom óta szeretnék egy lovat, szeretetben vigyáznék rá és tisztelettel bánnék vele, de nem, nekem nem jött össze az anyagiak miatt, ezeknek meg több is van. Bárcsak tudnánk valamit tenni ez ellen! Nincsenek olyan állatvédők, akik ezekre mennek? Ha nincsenek, sürgősen alapítanunk kell egy olyan állatvédő csoportot, akik felállnak és odamennek, és megszabadítják a lovakat szenvedéseiktől.
2013. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
OMG ez egyszerűen undorító!!! Azt én sem értettem miért akarták felállítani... Mellesleg szegény lovakon látszik hogy iszonyodnak ettől a dologtól, ezek meg azt hiszik olyan szép látvány ahogy ott bólogatva mennek körbe .________. Szánalmas... Mindig is tudtam hogy az ember a legvisszataszítóbb lény az univerzumban...
2013. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

"Még szomorú se vagyok, megszoktam ezt a szörnyű világot annyira, hogy már néha nem is fáj, undorodom csak."


De azért...

k*rva anyátokat, ostorral vágnálak szét titeket, utána meg mágján elégnétek az biztos.. a megmaradt hamutokat meg szétköpködném.. GUSZTUSTALAN EGY NÉPSÉG!!!

2013. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyeneknek élet nem való,nem hogy ló..

Szívesen az arcukba lépnék,úgy mellesleg...

Kívánom az összes ilyen patkánynak hogy egyszer rúgja szájba egy ló, de úgy izomból...

2013. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Azt bírom ebben, hogy egy ló simán megtehetné hogy megöli az őt bántalmazó személyt de mégsem teszi. annyira megfélemlítették őket ..:'(
2013. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!