Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Otthoni lótartók: valaki...

Otthoni lótartók: valaki megbánta?

Figyelt kérdés
Valaki megbánta már, hogy lovat vett, és otthoni tartás mellett döntött? Akármilyen választ, tapasztalatot köszönök!

2021. máj. 5. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta csinálom, és nem bántam meg.
2021. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm megbánta, igaz ott a férje volt, aki a végén mondta, hogy a ló megy vagy ő... Amikor belement, akkor nem volt átgondolva, hogy mivel is jár ez, hogy nem lehet csak úgy utazgatni, meg minden a ló körül forgott. Szóval a pacc ment, a barátnő meg egy lovas ismerőse lován terepezik heti 1-2 alkalommal, így a családi béke is helyreállt.
2021. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem bántam meg hogy itthon vannak a lovaim, mindig tudom hogy hogy vannak, milyen kaját kapnak, hogy hogy bánnak velük, ha bármi egészségügyi gondja lenne valamelyiknek hamarabb észre veszem mint ha egy lovardában lenne, akármikor ki tudok menni hozzájuk, akár csak 5percre is

Ha mi elutazunk akkor a szomszédjaink etetik őket + apukám mezőgazdálkodással foglalkozik így a széna, zab beszerzése és a trágya elszállítása meg van oldva, viszont akiknél ez nincs így annak nagy gondot jelenthet folyamatosan szólni valakinek, hogy vigye el a trágyát vagy hozzon szénát (ha nincs szénatároló)

2021. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Évekig voltak lovaim otthon.

Nagyon sok előnye van, de én megbántam. Télen kb. lóra se ültem, mert mire végeztem a teendőkkel besötétedett. (Nyilván nem csak ez az egy okom volt rá, ez csak egy példa.)

Most újra bértartásban vannak és imádom. Mondjuk közel van a hely és borzasztó jók a körülmények, én ezt sosem tudnám megteremteni.

2021. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!