Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért izgulok ennyire lovaglás...

Miért izgulok ennyire lovaglás előtt, de ha felülök, azonnal elmúlik?

Figyelt kérdés
8 éve lovagolok, mindig a hányingerig és remegésig izgulok lovaglás előtt, görcsöl a hasam minden bajom van, neha már mielőtt indulok úgy is érzem hogy nem is akarok menni. De amint felülök, elkezdek lepni a lóval, azonnal megnyugszom és úgy érzem örökre fent akarok maradni a lovon. Miért van ez az izgulás rajtam?? Trollokhoz nincs türelmem, normalis válaszokat köszönöm!

2021. máj. 7. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nincs véletlen megfelelési kényszered a szüleid vagy az edző hatására? Nekem nagyon sokáig volt, és emiatt a lovon is idegesebb voltam annó.
2021. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igaz hogy kicsit sárkány az edzőm, es kellemetlenül érzem magam mikor valami sokadjára sem sikerül.
2021. máj. 7. 15:51
 3/21 anonim ***** válasza:
1%

Mert annyira várod!


Nekem gyerekként nem volt ilyen problémám, alig vártam, hogy a lovardába legyek. Nyugodt várakozó boldog örömteli érzés volt mindig.


Nem vagy amúgy szerelmes valakibe mostanában? És emiatt van ez?

2021. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Ja tovább olvastam. Akkor megfelelési kényszer.
2021. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
3mas vagyok. Sajnálom, de most közölnöm kell veled: Amelyik edző edzésén nem érzed jól magad, sárkánykodik és felnagyítja a hibáid, az nem viselkedik edzőként. Lehet hogy ő maga jó lovas, de ha ő nem képes edzőként viselkedni, akkor nem jó edző. Az edzőnek mindig támogatónak és segítőkésznek kell lennie, jó hangulat kell legyen az edzéseken. Nekem is hasonló volt mint neked, az edzőváltás megváltotta az életemet is konkrétan..
2021. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Azért mert amikor felülsz rá onnantól már kicsit lenyugszol és már nem vagy beindulva annyira, nembaj ez😁
2021. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként éppen most fogok valami másik lovardát keresni
2021. máj. 7. 16:19
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
1es és 5ös vagyok. Időközben törölték az első két választ, ezért írtam hogy 3mas vagyok, mert az voltam
2021. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
#8 ne járasd le magad.. Ja már késő🤣🤣🤣
2021. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Amikor felülsz akkor már egyentalán nem érzed a bizsergést?
2021. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!