Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért izgulok ennyire lovaglás...

Miért izgulok ennyire lovaglás előtt, de ha felülök, azonnal elmúlik?

Figyelt kérdés
8 éve lovagolok, mindig a hányingerig és remegésig izgulok lovaglás előtt, görcsöl a hasam minden bajom van, neha már mielőtt indulok úgy is érzem hogy nem is akarok menni. De amint felülök, elkezdek lepni a lóval, azonnal megnyugszom és úgy érzem örökre fent akarok maradni a lovon. Miért van ez az izgulás rajtam?? Trollokhoz nincs türelmem, normalis válaszokat köszönöm!

2021. máj. 7. 15:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni,izgulok hogy melyok lovon fogok lovagolni, még sose estem és egyáltalán nem félek az eséstől de tudat alatt lehet hogy az is benne van. Én inkább izgulni szoktam mint félni, vagy nagyon várom már, egyégként és lovaglás előtt szoktam nézni lovas videókat tiktokon yuotubeon és úgy ráhangolódok stb
2021. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!