Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért izgulok ennyire lovaglás...

Miért izgulok ennyire lovaglás előtt, de ha felülök, azonnal elmúlik?

Figyelt kérdés
8 éve lovagolok, mindig a hányingerig és remegésig izgulok lovaglás előtt, görcsöl a hasam minden bajom van, neha már mielőtt indulok úgy is érzem hogy nem is akarok menni. De amint felülök, elkezdek lepni a lóval, azonnal megnyugszom és úgy érzem örökre fent akarok maradni a lovon. Miért van ez az izgulás rajtam?? Trollokhoz nincs türelmem, normalis válaszokat köszönöm!

2021. máj. 7. 15:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
én is ideges voltam régen, mert nem tudtam, milyen lesz az aznapi edzés. féltem, hogy megint olyan rossz lesz, mint régen, de mikor felülök mindig rájöttem, hogy szórakozni jöttem, nem dolgozni, nincs miért idegeskedni. a lovak engem is megnyugtatnak:)
2021. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

5-ös én vagyok a 3-as 😄, akit lepontoztak. Ja és a 4-es is mert akkor még csak a kérdést olvastam azt nem hogy sárkány időnként az edzője.


Töröltek pár választ hogy 3massá sorolodtam?

2021. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Édes istenem mennyi perverz disznó van itt :DD
2021. máj. 7. 18:23
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
#13 miért?
2021. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Vannak bőven. Nyilván ha lovak kategóriában van a kérdés, nem arra gondol az ember... A lovaglás (mint sport) szexualizálása szerintem gusztustalan és primitív
2021. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
#15 te miről beszélsz? :D
2021. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16 olvasd vissza az előzőket

15, egyetértek, ha a lovaglásról beszélek, ketszer atgondolom hogy hogyan fogalmazok mielőtt kiforgatják a szavaim

2021. máj. 7. 20:20
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
#17 mi a gond velük? Tényleg kicsit fura ez a ló fétised😅
2021. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Én is kb ennyi ideje lovagolok és ugyanezeket tapasztalom magamon. Nálam pl egyáltalán nem az edző a hibás ezért, tehát nem tőle félek, mert ő mindig nagyon rendes mèg akkor is ha ezer év után sem megy valami. Voltak viszont olyan edzőim is akik nagyon durván bántak egy egy hibánál velem és talán azóta van ez. Illetve talán amiatt, mert pár lóval volt már negatív tapasztalatom a lovardában. Bár azt nagyon szeretném elfelejteni, mivel ez így nem annyira Oke. Bár ha lovon ülök nekem is minden elmúlik.
2021. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is megfelelési kényszered van, azért múlik el aztán, mert szereted a lovaglást
2021. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!