Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen tapsztalatotok van...

Milyen tapsztalatotok van térd- és derék-kímélő kengyelekkel kapcsolatban (Sprenger Bow Balance, Acavallo Opera, stb). Tényleg enyhítik a derékfájdalmat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Facebook lovas csoportokban rengetegszer szó esik róla. (Esetleg tedd fel ott is a kérdést.) Dicsérni szokták a legtöbben. Bár inkább boka vagy térdfájdalomra veszik, a derékról nem nagyon hallok.

Amit tudok, hogy nagyon jó derékfájdalomra, az a Winderen nyeregemelő.

2021. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ár-értek arányban a legjobb az Acavallo Opera kengyel. Nekem abszolút nem fáj benne a lábam hosszabb lovaglás során sem(másik kengyelnél előfordult hogy fájt), illetve biztonsági kengyel is, plusz nagyon jó hogy kicsit szélesebb és jól “tapad” benne a csizma, ebből a kengyelből még soha nem esett ki a lábam ugratáskor sem, viszont esésnél sem ragadt bele vagy ilyesmi. És szerintem jól is néz ki. Lehet venni 50-100 ezerért is, de előbb mindenképp próbáld ki. Én amikor az operát próbáltam egyből tudtam, hogy ilyen kengyel nekem is kell, viszont egy másik drágább kengyelbe nekem nem volt semmi extra…
dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!