Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A kancám vemhes, nemsokára...

A kancám vemhes, nemsokára megelkik, honnan lehet tudni ha elpusztult a csiko?

Figyelt kérdés
A kancám vemhes,és nemsokára ellik,pontosabban, kb 2 hét, de mostmár egyre kevesebbet látom mozogni a hasát.... Lehet h elposztult a csiko?
2021. jún. 22. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos nincs a környéken?
2021. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta mennyi napja? Csak mert ha elpusztult a csikó rövid időn belül a kanca is veszélyeztetve lenne, mert elkezd bomlani a méhében, és az meg szepszist és elhullást okoz, ha nem szedik ki minél előbb.
2021. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jrtam privátban,mind2 válaszolónak
2021. jún. 22. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire aggódsz akkor hívd fel az állatorvost, mond el neki amiket nekünk leírtál, és ha problémásnak véli akkor megy, ha nem akkor meg fog nyugtatni.


Amúgy szerintem meleg is van, és az hogy kevesebbet mozog a csikó az nem jelenti azt hogy elpusztult.


Itt válaszolok, nem privátban.

2021. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De én a helyedben szólnék neki, ha 2-3 napja kevesebbet mozog. 4-es vagyok.
2021. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qkker1 ***** válasza:
Mi lenne, ha állatorvost hívnál, és nem itt irogatnál?
2021. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dokit hívj, de olyat akinek van ultrahangja. Ha elpusztult a csikó, akkor sürgősen cselekedni kell, mert a kancád is belehalhat.
2021. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem dokival, de egyébként most este többször is láttam mozogni, elég erőteljesen, de a melettünk lévő házban ma született csikó,nem teljesen normalisan, ugyan az a dokijuk,mint nekünk, és most ment el, megnézte, nincs semmi baja, de először, amikor telefonba mondtam neki,h mi van akkkor ő us kételkedett, de megnézte, minden rendben van, köszi a válaszokat....
2021. jún. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!