Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Első ló? (többi lent)

Első ló? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idősek voltatok amikor először lovatok lett. Mennyi ideje lovagoltatok akkor és miket tudtatok? Versenyre vettétek vagy csak hobbira stb Azt is leírhatjátok milyen ló volt, milyen szakágban lovagoltatok vele, hányszor mentetek ki hozzá stb(csak azért így írtam ki a kérdést mert máshogy nem engedte)

2021. jún. 23. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam, 6 éve lovagoltam. Versenyre vettük (díjugratás), de felkészületlenek voltunk, 2 évre rá tudtunk indulni először. Heti 6-7x járok ki.
2021. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
14 voltam, versenyekre szerettem volna keszulni es menni is vele. Gidran herelt lo volt, dijugratasra iranyult. Heti 5-6x mentem ki😃
2021. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
10 éves voltam, 0 lovas tudással, vele tanultam meg az alapoktól kezdve, de soha nem bántam meg.
2021. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
10 születésnapom előtt 3 hónappal kaptam meg a lovam. Akkor lovagoltam majdnem négy éve. Tudtam vágtázni futoszáron, a szabadon vágtát a kívánnak tanultam meg. Versenyre kaptam, voltunk 1. is. Most fogok vele 1 métert ugratni, ugrásban versenyzek 80on. Pinto ló. 145 cm. Én 154 vagyok. Hetente legalább 5ször kimegyek hozzá. Van mikor 6szor. Egy pihenonapja van
2021. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem kívánnak hanem kívánnak. Bocsi elírtam.
2021. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
3 évesen kaptam egy shettyt. Lépni és icipicit ugetni tudtam, meg a lovakat etetni. Versenyre. Utána kaptam egy pejt, utána egy Pinto pónit, és ő még megvan, csak vettünk mellé még egy pintot, meg egy magyar félvért
2021. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!