Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kézműves tárgyat...

Milyen kézműves tárgyat érdemes csinálni lovas körökben?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 18 és hát persze az életem a lovak.

Velük kapcsolatos minimális pénzkeresési lehetőségek érdekelnek.

Mennyire mennek a DIY cuccok? Mikkel érdemes foglalkozni?


2021. júl. 5. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te jóég trágyának olvastam 4x is.

Nos amik most a legjobban mennek, azok az egyedileg varrt nyeregalik, fülvédők és ilyesmi felszerelések, most ez a divat. Ezen kívül ha tudsz nyírni vállalhatsz pénzért nyírást, ha tudsz fotózni akkor vállalhatsz fotózást, bár az utóbbit inkább hagynám azokra, akik szakmailag komolyan gondolják, hagy érvényesüljenek, sokat dolgoznak rajta.

Ezen kívül megy még a csomózott kötőfék készítés, azt egész egyszerű elsajátítani is, csak sok gyakorlás kell hozzá.

2021. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl megprobalhatod ezt :

[link]

2021. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Horgolni tudok például, varrógépem az nincs.


Csomózotton gondolkodtam de nagyon sokan csinálnak csomózottat.


Nyírni nem tudok és gépem sincs sajnos.

Fotózást tényleg a profikra hagynám.

2021. júl. 5. 19:55
 4/5 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy csomózott lesz a választás és valahogy megpróbálom egyedivé tenni
2021. júl. 5. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Az ugye tudod, hogy ha már pénzt kérsz érte, akkor üzletszerű kereskedelemnek minősül és egyéni vállalkozónak kell lenned és adóznod a bevételeid után?
2021. júl. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!