Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kézműves dolgokat...

Milyen kézműves dolgokat lehet csinálni eladásra, amihez nem kell sok kézügyesség?

Figyelt kérdés

Nem vagyok profi festő vagy ilyesmi. Olyan dolgokra gondoltam, amiknek az elkészítését könnyen meg lehet tanulni és van is rá kereslet.

Agyagból vagy fából érdemes lenne készíteni valamit? ha igen, mit?

Mostanság fülbevalókat szoktam látni, hogy árulnak, de abból van rengeteg és nagyon szépeket csinálnak.

Horgolni vagy kötni szépen nagyon nehéz megtanulni és azt is rengetegen csinálnak.

Kosarat is rengetegen fonnak, plusz azt elég olcsón is adják és interneten nem hiszem, hogy el lehetne adni.

Mit csinálhatnék?


Köszi, ha válaszolsz!



2021. jún. 25. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Az elvvel van egy kis gond. Ha olyasmire vágynék, amihez nem kell sok kézügyesség, azt megcsinálom magamnak, nem pedig vásárolok. Max olyasmivel tudna ez működni, amihez speciális eszköz szükséges, amire hobbiból nem ruházna be az átlag.
2021. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mandalakő.
2021. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!