Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel tudom fejleszteni egy...

Mivel tudom fejleszteni egy lóval a kapcsolatom? Hogyan tudom elerni hogy bizzon bennem?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Ijesztő feladat elé kell állítani.


Pl, ponyván átsétálni vele, meg zacskóval simogatni stb stb.


Nagyon fog félni az elején úgyhogy óvatosan, de rájön, hogy te nem bántod és megfog benned bízni.

2021. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Csinálj vele csatlakozást.
2021. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%
nem szabad, hogy te félj tőle. Határozottan kell hozzányúlni. A ló mindig érzi ha te félsz vagy nem bízol benne. Adj neki répát, simogasd. Beszélj hozzá, az is nagyon fontos. Nagyon fontos a határozottság, rakj rá kötőféket, vezetgesd. Az is fontos, hogy kivívd a tiszteletét, nehéz dolgod lesz vele, ha nem tisztel téged. Neked is bizalommal kell hozzá fordulnod
2021. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg foglalkozással. Amit az első írt, azt nem ajánlom úgy, hogy ha heti 1x találkozol vele. Ha meg rendszeresen foglalkozol vele se ez az első lépés. Parelli játékok kezdésnek jók. A lényeg először hogy legyen köztetek egy szeretet teljes kapcsolat.
2021. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jazó ***** válasza:
A harmadik válaszoló válaszát pártolom. Egy lóval határozottan és kedvesen kell bánni.
2021. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress westernes vagy szabadidomítós csoportokat, és kérj tőlük tanácsot! Ezek nem egy válaszban / posztban leírható dolgok, fel kell építeni egy rendszert a lóval, amiben tudsz dolgozni vele.
2021. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!