Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek is túl sok lovas...

Szerintetek is túl sok lovas kérdés van mostanában?

Figyelt kérdés
Főleg lovarda kérdések, lovascuccok, lovaglás és egyebek..mintha gyanúsan a legtöbbet egy kérdező kérdezné tudjátok kire gondolok. Pár napja egy 14 évessel is találkoztam de persze törölték egyből. Eddig érdekes tök kihalt volt a lovas kategória, de a napokban sőt este fele több kérdés is született köztük tök fura is. Csak szerintem fura ez főleg ló kategóriában, úgy hogy eddig tökre kihalt volt az?

2021. aug. 31. 17:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok, de nem zavar.
2021. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

9-es!

A felvetés jó, viszont egy anonim fórumon az a baj, hogy egy laikus vagy kezdő lovas nem biztos, hogy ki tudja szűrni mely válaszok helyesek. Meg sokszor az a baj, hogy olyan problémákat vetnek fel, amihez látni kéne a lovast, ismerni kéne a lovat, látni a körülményeket, sőt sok ilyen kérdező lovardába jár, ahol oktató/edző van és tőle meg cseszik megkérdezni (lehet hogy csak nem meri vagy az edző csak simán lepattintja, mert ő se tudja a választ vagy nem akar vele foglalkozni).

Ennek akkor lenne értelme, ha valós versenyzőktől, edzőktől lehetnek kérdezni, de ők is általános válaszokat tudnának adni, hiszen a fent említett probléma (, hogy nem ismerik a ló-lovas párost) nem tudnak személyreszabott pontos választ adni. Illetve ingyen senki se szereti a szaktudását adni.


Amúgy ez a lovas rész mindig ilyen hullámzó volt, van, hogy napokig alig van valami, van hogy napi több kérdés is kikerül. Vannak felismerhető stílusú kérdezők, mindig vannak újak, és trollok is.

2021. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan mutass már rá egy troll kérdésre, légyszi,
2021. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

9es vagyok.

13. Nem tudunk mutatni, mert törlik őket amikor jelentjük, de volt egy rakás.

12. Igazad van, viszont rengeteg olyan technikai kérdés is van, amiről megéri beszélni, akár ha csak azért is, hogy aki kezdő vagy eddig nem ismerte legalább halljon a támaszkodásról, a hátulról dolgoztatásból stb, mert például a környékünkön maximum 2-3 hely van, ahol megemlítik, szerintem ez siralmas.

Ugyanakkor abban is igazad van, hogy rengeteg önkéntes fotelszaki hülyeségeket írna, de talán ebben tudok reménykedni, hogy a hasznossági százalék és a logikus érvek megmutatnák a helyes válaszokat, segítenék kiszűrni a rossz válaszokat.

2021. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindig voltak bőven, csak hullámokban jönnek. Pár hétig pl. kihalt, aztán hirtelen egy csomóan idetévednek.

Talán hozzátehet most az is, hogy nyár vége van, sok gyerek lovastáborban volt vagy csak szimplán elkezdett lovagolni/több ideje volt kijárni, ezért több kérdésük is lett.

2021. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!