Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy barátkozzak a lovardában?...

Hogy barátkozzak a lovardában? Egyszerűen semmit nem tudok csinálni, senkivel nem tudok szóba állni, bővebben lent hogy miért

Figyelt kérdés
A lovardában mindenhol látom hogy a közös érdeklődés miatt nagy barátságok születnek, bárkit ismerek aki lovagol, mindenkinek megszámlálhatatlanul sok barátnője van a lovardában, elröhögnek, elhülyülnek együtt, lovardán kívül is sokat beszélnek. Ahova én járok, ott is így van. A legfőbb gond az egy lány. Szörnyen el van szállva magától, mindenkivel úgy beszél mint egy darab sz*rral. Az a baj hogy gusztustalanul csókos, az edzővel olyan mintha a legjobb barátnők lennének, ő tanít be egy kezelhetetlen lovat, úgy baromkodnak a patkolókováccsal mintha legjobb haverok lennének. gyakorlatilag olyan mintha ott lakna. Eddig akárhányszor mentem, mindig ott tette az agyát, egyszerűen nem találok olyan időpontot mikor nem veri oda az Isten. És minden másik lány aki ott van az ő talpát nyalja, mindenki ismeri és szereti, én meg hányok tőle. Nagyon frusztrál a jelenléte, főleg az hogy mindenki körülötte mászkál. Már próbáltam vele barátkozni, de csak lekezelő, megvető félmondatokkal kommunikált, én meg nem fogok neki behódolni. Olyan is volt hogy ott volt ő meg még három lány, egyszerre pucoltunk egy lovat, és egyetlen szót sem szóltunk egymáshoz, teljesen ignoráltak, mintha ott sem lennék. Nagyon elegem van hogy mindenki, de tényleg mindenki életreszóló barátságokat köt a lovardában, én meg mint egy láthatatlan szellem, úgy tengődök. Mit csináljak??

2021. szept. 1. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Beszélgess a pacikkal. 😀 Legalább azok nem bunkók, meg flegmák. Max ha nem tetszik nekik, hogy ott dünnyögsz nekik, akkor felrúgnak 😀
2021. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Megszokod vagy megszöksz. Érthetetlen, hogy miért próbálsz barátkozni olyannal, aki a leírásod szerint abszolút unszimpatikus a számodra.
2021. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Hogy is mondjam


A lovaglás sznob sport. Régen talán nem volt, de mostmár az. És a gazdaglány meg az oktató (másik gazdag lány) biztos jól elvannak a saját fingjuk szagolásával.

Jó hogy nem hódoltál be. Ha nem tudsz ott barátokat találni akkor az nyilván szar érzés, viszont ha mindegyik ennyire arrogáns akkor nem vesztettél sokat.

Kellene neked egy másik hobbi is. Pl. tájfutás. Oda azért alázatosabb emberek járnak. Vagy cserkész. A kiscserkészek is rendesek.

2021. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Szakasztott ugyanez volt velem is, a leírás elejétől a végéig.

Eleinte próbáltam a többiekkel beszélgetni, lenni, ez egy darabig ment is, majd amikor szinte egész álló nap ott volt a fellengzős is, kicsit megváltoztak a dolgok. A többiek is felvették a stílusát, ugyanúgy viselkedtek már ők is velem.


Egy darabig tűrtem, majd elmentem onnan (viszont azt is hozzá kell tennem, hogy az edzések színvonala sem volt már a régi). Továbbra is úgy érzem, hogy jól döntöttem. Azt, hogy neked mi a helyes döntés, neked kell érezned. Mint előttem is írták, vagy megszoksz, vagy megszöksz szitu sajnos.

2021. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha ennyire nem érzed a közös hangot, ne erőltesd. Tudom, hogy sz@r ez a helyzet, régen sokszor éreztem én is így magam, de sajnos nek tudom és nem is akarom magam megjátszani. Mert ez csak látszat, felszínes valami. Biztosan lesz majd barátod, próbálj meg azokkal barátkozni, akik mondjuk szintén kevésbé kedvelik ez a beképzelt lányt, mert valószínűleg vele sokkal jobban éreznéd magad te is.
2021. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Erre a gazdagok gyerekei szoktak járni oda, elképesztően gazdagok sznobok bunkók és kirekesztőek a szegényebbekkel szemben
2021. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Velem is hasonló volt régebben, volt 2 lány akiket minden oktató szeretett, mindenkinek "segítettek", viszont én nagyon nem szerettem őket, pont azért, mert olyanok voltak, mint nálad. Aztán az egyik lány elment innen, a másiknak meg lett lova, és nem maradt ideje másra. Én amikor kimentem, próbáltam kedves lenni mindenkivel, köszönni, egy-egy kedves szót odaszólni. Viszont szerintem nekem az hozott változást, hogy el kezdtem majdnem minden nap kijárni, dolgozni, és igy engem is befogadtak, megtaláltam az én közösségem. Elhiszem, hogy ez most rossz helyzet, viszont hidd el, ez csak jobb lesz! Nincs olyan akivel egyszerre szoktál lovagolni? Vagy van, aki szimpatikus? Van lehetőséged rá, hogy többször, akár 5-6 órára kimenj a lovardába és segíts, lovat ápolj, segíts az oktatónak, ilyesmi? Biztos van aki hasonlóan gondolkozik, mint te, és szintén nem szereti őket.
2021. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amikor nagyon ritkán nincsen ott ez a lány, pl volt a táborban egy ilyen nap, akkor megismertem pár lányt, akik tök rendesek, de ugyanúgy barátnői ennek a lánynak, mint ahogy nagyjából nekem is azok. Csak ha ő megjelenik, akkor mindenki rögtön vele nevetgél és foglalkozik. Van egy másik barátnőm aki szinten nem nagy rajongója ennek a lánynak, viszont ő csak heti egyszer jár, és mikor ő megy akkor én nem tudok
2021. szept. 1. 19:57
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Voltam màr én is ilyen helyzetben. Beállok én is az előttem válaszolók mellé: megszoksz vagy megszöksz.

Az segíthet, ha találsz más lányokat, akik szintén nem szeretik, de teljesen befogadva akkor sem leszel sajnos, mert előbb-utóbb kikerül egy pletyka, hogy ti “ki akarjátok utálni” a népszerű lányt és a “csatlósai” rögtön ellenetek fordulnak.

Talán egy opció maradt még, hogy szépen feltörsz és átveszed a helyét. Ehhez nyilván kell sok pénz, idő és jó kapcsolatok, ez a legnehezebb megoldás.

2021. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Nehogy azt hidd, higy ezek olyan tartós barátságok ám
2021. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!