Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy barátkozzak a lovardában?...

Hogy barátkozzak a lovardában? Egyszerűen semmit nem tudok csinálni, senkivel nem tudok szóba állni, bővebben lent hogy miért

Figyelt kérdés
A lovardában mindenhol látom hogy a közös érdeklődés miatt nagy barátságok születnek, bárkit ismerek aki lovagol, mindenkinek megszámlálhatatlanul sok barátnője van a lovardában, elröhögnek, elhülyülnek együtt, lovardán kívül is sokat beszélnek. Ahova én járok, ott is így van. A legfőbb gond az egy lány. Szörnyen el van szállva magától, mindenkivel úgy beszél mint egy darab sz*rral. Az a baj hogy gusztustalanul csókos, az edzővel olyan mintha a legjobb barátnők lennének, ő tanít be egy kezelhetetlen lovat, úgy baromkodnak a patkolókováccsal mintha legjobb haverok lennének. gyakorlatilag olyan mintha ott lakna. Eddig akárhányszor mentem, mindig ott tette az agyát, egyszerűen nem találok olyan időpontot mikor nem veri oda az Isten. És minden másik lány aki ott van az ő talpát nyalja, mindenki ismeri és szereti, én meg hányok tőle. Nagyon frusztrál a jelenléte, főleg az hogy mindenki körülötte mászkál. Már próbáltam vele barátkozni, de csak lekezelő, megvető félmondatokkal kommunikált, én meg nem fogok neki behódolni. Olyan is volt hogy ott volt ő meg még három lány, egyszerre pucoltunk egy lovat, és egyetlen szót sem szóltunk egymáshoz, teljesen ignoráltak, mintha ott sem lennék. Nagyon elegem van hogy mindenki, de tényleg mindenki életreszóló barátságokat köt a lovardában, én meg mint egy láthatatlan szellem, úgy tengődök. Mit csináljak??

2021. szept. 1. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen minden lovardában van. A táboron kívül az oktatónak nem tisztsége, hogy a lovasok közötti viszonyokba beleszóljon. Én is oktatok és nekem is van 1-2 lovas, aki a jobbkezem, mert jól megértjük egymást és tudásban is ott van, de a nyalisokat nem szeretem. Ellentétben a váltótársammal, aki meg igen emiatt sokszor van feszültség.


Ezek nem barátságok, inkább haverság, ami legtöbbször a lovarda falain belül maradnak, illetve egymást körbenyalják instán, de ha valaki nem jár, akkor már el is van felejtve.

A legtöbb közösségben mindig ez van, van pár hangadó, meg a slepp, meg azok akiket nem kedvelnek, hiszen mindig kell valaki akitől ők különbnek tartják magukat. Ha "tápláléklánc" alján vagy, akkor vagy mész másik helyet keresni, vagy tudomásul veszed a pozíciódat és a hasonlókkal barátkozol. Max szólsz az oktatónak, hogy szeretsz itt lenni, lovagolni, de a társaság nem fogad be, de ez kétélű dolog. Lehet hogy jól sül el, de az is lehet, hogy téged kiáltanak ki fő nyaligépnek, aztán ahelyett, hogy levegőnek néznének még rád is szállnak.

2021. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11es! Az a gond, hogy csak egy-két ilyen, az oktatók által “jobbkéznek” nevezett lányt vesznek maguk mellé az edzők, ahogy te is. Hogy “tudásban ott vannak”, oké. Egy csomó másik lány is ott van tudásban, de ő velük meg nem törődnek.
2021. szept. 3. 20:04
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz az eseted. Törj fel. Én is ugyan ezt csináltam, most én vagyok a 1. számú Nagysztár. Hidd el. Sikerülni fog. Legyen ápolós cuccod, kötőféked, vezetőszár, nyeregalid. Meg fülesed, akár kengyeled, stb. Segíts a loviban, járj ki minden nap, stb.
2021. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne félj, ezek nem életreszóló barátságok. Felszínesek és gyarlók, mint az összes nő.
2021. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nőgyűlölő paraszt
2021. okt. 1. 20:09
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
:D te nő vagy?
2021. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!