Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Agrár mérnök alapképzés?

Lucypaci kérdése:

Agrár mérnök alapképzés?

Figyelt kérdés

Mindenképpen kell valami természet tudományi tantárgyból érettségizni?

Nagyon mennék arra, csak szakgimnáziumban vagyok és nem nagyon voltak természet tudományi tantárgyaim...



2021. szept. 19. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu-n minden kovetelmeny fent van, nezd meg.
2021. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent hanyadikos vagy? Mi az, hogy nem voltak ilyen targyaid? Majd akkor lesznek.

Ha ugy erted, hogy nem volt megfelelo az oktatas minosege, hat akkor ebben az esetben menj magantanarhoz, foleg, ha emeltezni fogsz valamelyikbol.

2021. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok. És informatika szakon vagyok ezért nem volt.
2021. szept. 19. 20:25
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem lesz matek közép szintű érettségi, egy szakmai informatikai érettségi és egy angol emelt érettségim biztosan, és én úgy értelmeztem hogy ezek elegek lennének ahhoz hogy felvegyenek


(LÓTENYÉSZTŐ, LOVASSPORT SZERVEZŐ AGRÁRMÉRNÖKI ALAPKÉPZÉSI SZAK kaposvaron)

2021. szept. 19. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lovassport szervezőre akarsz felvételizni, ezek a követelmények:

Minimum B2-es nyelvvizsga egy idegen nyelvből.

Érettségizned kellett legalább 2 tárgyból ezek közül: biológia v. fizika v. földrajz v. informatika v. kémia v. matematika v. természettudomány v. egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy(47) v. egy ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgy(52) v. egy idegen nyelv(67) v. egy szakmai előkészítő vizsgatárgy(60)


Az angol és a matek érettségid tehát jó lesz ide. Az angolt emelttel meg a nyelvvizsgát is kipipáltad.

2021. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2021. szept. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!