Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szinten lovagolsz?

Milyen szinten lovagolsz?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy milyen szinten vagytok lovaglásbol? Szívesen olvasnék efféle történeteket. Azért írtam ilyen hülyén a kérdést mert máshogy nem engedte

2021. szept. 26. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz megmondani.

Egy 3 jármódban biztonsággal közlekedő lovas azt mondja profi vagyok. Sok edzőnél több tudással rendelkezem. Én viszont haladónak tartom magam. Az edzőm elismeri hogy a versenytársaimhoz képest nagyon jól állok, viszont hozzá viszonyítva abszolút kezdő vagyok. És ez nekem nem elég.

Olyan szigorúan veszem magam, mint ahogy az edzőm tekint rám, viszont ez alapján nem viszonyíthatom magam a többiekhez, és nincs is kedvem magam másokhoz hasonlítgatni.

2021. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
1.Állatok-lovak kategóriában van és nyilván nem a szexuális pózra gondolt. Ebből leszögezem hogy perverz vagy aki mindenben a szexet látja...
2021. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
#3 én meg leszögezem hogy szerintem csak poénkodni akart, csak nem nagyon jött össze.. 😂
2021. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi kettes, Hármas.
2021. szept. 26. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Valahol a kezdo es a halado kozott vagyok, bar en magamat inkabb a kezdobe sorolom, az edzommel ellentetben.

3 jarmodban biztonsaggal lovagolok azokon a lovakon, amik a lovardaban vannak. Erosen szelektalva vannak, mert kisgyerekeket is lovagoltatnak, szoval nincs koztuk sem nagyon nehez lovaglasu, sem kiszamithatatlan lo. Szoval teljesen idegen lovat nem tudom, hogy hogy tudnek ellovagolni.

Volt ettol fuggetlenul, hogy vagtaban elrohant velem a lo a nagy karamban, az is elofordul meg most is, hogy elmegy vallan alattam egy par lepes erejeig, de esni mar egesz regen estem. Ugratni nem ugrattam, idomito feladatokat probaltam parszor regebben. Velem az a baj, hogy bizonytalan vagyok, ha ellenkezik a lo, nem vagyok hatarozott es inkabb rahagyom. Ha beporog, akkor megijedek es mar nem is elvezem onnantol a dolgot, pedig tudom, hogy nem akar lerakni a hatarol. Szoval nekem magamban vannak ilyen gatak, ezek korlatoznak le leginkabb. 1 eve lovagolok rendszeresen, a gyerekkori lovastaborokat nem szamolom bele.

23/L

2021. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Érdekes a törid utolsó! Én 13 éve lovagolok rendesen (16eves vagyok), és ugratok ugye 80 cm-ig. Meg díjlovagolok is. Eleje körüli megy, meg az ilyen dolgok. Ugye a három jármód megy nyilván. Nálunk vannak bájosabb lovak is. Volt olyan hogy:

Edzőm: tessék ott a ló, rakd rendbe!

Szóval azért vagyok egy szinten. Van egy Pintom, 8 éves kanca. Meg egy 7 éves furiosom. Alámtolják a lovat, visznek versenyről versenyre, csak bio cuccokat eszek, hogy beleférjek a legjobb lovaglógatyámba.

2021. szept. 26. 23:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Bajosabb**
2021. szept. 26. 23:39
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
1es vagyok. És te kedves kérdező, milyen szintre sorolod magad ezek alapján?
2021. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes hogy milyen szinted megtudja kutyulni a dolgokat ha egy választ törölnek... :D
2021. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Három jarmod már biztonsággal megy a nehezebb lovakon is. Ugrani még nem ugrottam, de nem sokára kezdjük
2021. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!