Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt olyan, aki a legjobb...

Van itt olyan, aki a legjobb barátnője miatt váltott lovardát? Nekem van igazam, ugye?

Figyelt kérdés

Most azt írom, hogy a legjobb barátnőm, de igazából rengeteget veszekszünk azóta, amióta ő is elkezdett lovagolni, kezdem úgy érezni, hogy elhidegülünk egymástól.


Én eszemet nem tudom, mióta lovaglok, ő tavasszal kezdett. Kicsit el van szállva magától, mert az oktatója agyon dicséri, őstehetségnek nevezi, pedig alig jött le a futószárról. Megnéztem párszor, hogy lovagol, tényleg nem rossz, egész ügyes, de még nagyon az elején van. Úgy gondolja, hogy a világ legjobb lovardájába jár, reklámozza fűnek-fának. Persze nekem is. Már mindennel próbált rávenni, hogy átmenjek, könyörgött, hisztizett, “érvelt”.


Én nem akarok átmenni. Először is, másoktól nem hallottam feltétlenül olyan jókat a lovardáról. Állítólag versengenek a lovasok mindenen. (Jobb ló, jobb felszerelés, versenyeredmények) Az oktatók rengeteget hiányoznak, félbehagyják az órákat, utolsó pillanatban lemondják. Másodszor, nekem jó ott, ahol vagyok. Itt kezdtem a lovaglást, jó a közösség, jók az oktatók, maga a lovarda is felszereltebb. Pl.: náluk nem működik a világítás a fedelesben hónapok óta, nem is tudnak ezért bent lovagolni. Harmadszor, van egy lovam, ezért nekem nem olyan könnyű lovardák között ugrálnom. Azt sem tudom, hogy ott vállalnának e csődör tartást.


A “legjobb barátnőm” is tudja ezeket. Mégis állandóan megpróbál rábeszélni. Voltatok ilyen helyzetben? Ugye nekem van igazam?



2021. okt. 18. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész át és kész..Hagyd őt békén, hagyd, hogy kiélje magát ezen a lovagló témán, egyszer úgyis lenyugszik.
2021. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Neked van igazad, dehogy kell váltani.

A helyedben mondjuk ha elegem lesz és rossz pillanatban kezd rá, simán kiosztanám, hogy a több éves tapasztalatom felülbírálását az ő szros fél évével fejezze be, mert nem ő fújta a passzátszelet.

2021. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb barátnőd lenne, akkor meg tudnád vele ezt beszélni. Mivel nem az, így nem értem, hogy miért beszélsz vele... Érződik az írásodból, hogy nem is vagytok jóban. Akkor miért törődsz vele?
2021. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta legjobb barátnők vagyunk és eddig soha nem írtam volna így róla. Mintha az a hely változtatta volna meg.
2021. okt. 18. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj at. Evek ota ott vagy es jol erzed magad, o meg most kezdte...ha annyira egy helyen akar lenni, menjen at hozzad o ...
2021. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy ha azt akarja, hogy egy helyre járjunk, akkor jöjjön ő, de azt mondta, semmi pénzért, imádja a lovardáját.

Köszönöm a válaszokat egyébként.

2021. okt. 18. 20:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt csak 1 megoldás van, neki kell elfogadnia a helyzetet. Esetleg annyit tehetsz, hogy egyszer elmész vele lovagolsz ott egy órát, körbenézel, hogy mi a helyzet és ennyi. Utána megmondod, hogy téged az a lovarda nem győzött megőwq
2021. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ott barátai avagy akikkel jóban van? Lehet,hogy csak azért akart téged átcsábítani,hogy ne legyen egyedül.
2021. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs egyedül. Amikor elmentem megnézni, nyergelés alatt végig ott röhögcséltek az ottani barátnőivel. Látom posztol is velük állandóan.
2021. okt. 19. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi a baja, hogy azt szeretné, hogy veled is és az ottani barinőkkel is együtt lovazzon.
2021. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!