Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van egy nő, aki kavart egy...

Ha van egy nő, aki kavart egy olyan férfival, akinek volt akkor élettársa, akkor az olyan típusú nő a legjobb barátnője pasijára is simán rámászna?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 05:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, az ilyen bármire képes
Nem biztos, hogy a barátnőjével ezt megtenné
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudta, hogy a fickónak van párja egyáltalán? Mert sokan letagadják vagy behazudják, hogy szakítófélben vannak stb.


Másrészt meg kit érdekel, ki nyomul kire? Én még örülnék is, ha valamelyik haver próbára tenné a párom hűségét. Legalább kiderülne, ki kell-e dobnom vagy sem.

2021. okt. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mantis religiosa ***** válasza:
100%
#1! Nagy ötlet! 👍
2021. okt. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

1-es fordított helyzetben is örülnél neki?

Vagy magadban és a hűségedben bízol annyira, amennyire a párodban ezek szerint nem?

Minek vagy vele együtt, ha kételkedsz benne?

2021. okt. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

"Vagy magadban és a hűségedben bízol annyira, amennyire a párodban ezek szerint nem?"


Magamban és a páromban is bízok, senki sem mondta, hogy nem. Nem kérnék direkt senkit, hogy tegye ezt, de ilyen bizony előfordulhat. Velem is előfordult, jól kezeltem. És bízom abban, hogy a páromban sem kellene csalódni, ezért nem is félek az ilyen barátoktól.


Most én kérdezek: miért spekulálsz össze hülyeségeket egy mondat alapján, mint valami degenerált?

2021. okt. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, a barátnőmnek is és nekem is volt foglalt férfival kalandunk, szóval ez a kérdés már bennem is felmerült, hogy ő vajon rámozdulna az én pasimra vagy fordítva?

Arra jutottam, hogy nem valószínű. Én az illető élettársát nem is ismertem, annyi elég volt, hogy éreztem, hogy a férfinek tetszem és boldogtalan. Aztán menet közben egyre többet beszélt nekem a párjáról, mondvacsinált bűnlajstromot állított fel, ami miatt a nő megérdemelte a megcsalást és ezzel pont azt érte el, hogy kezdett számomra az a másik nő kézzelfogható valósággá válni. Többek közt emiatt zártam le azt a kapcsolatot. Ezek alapján azt mondom, láttam már a barátnőmet annyit szenvedni, hogy soha nem másznék rá a pasijára. De azt is tudom, mennyire őrült vagyok, ha szerelmes vagyok, így inkább csak annyit mondok, bízom benne, hogy a barátnőm iránti szeretetem megakadályozná, hogy beleszeressek a párjába. És bízok abban is, hogy a barátnőm is így van velem. Ettől függetlenül arra jutottam, hogy végső soron, ha a barátnőmről és a partneremről kiderülne, hogy egymás életének a nagy szerelmei, miért is kéne ennek útjában állnom? Azt biztosan tudom, hogy egymás partnereire nem másznánk rá csak úgy simán mert viszket a micsodánk. Ehhez olyan őrült szerelemnek kell lennie, ami ha van, akkor azt kell mondanom, felesleges elfojtani, mert kinek jó az, ha olyan van mellette, aki elcsábítható vagy aki halálosan szerelmes másba.


Amúgy meg szerintem feleslegesen aggódsz. Gondolom van partnered és azt hiszed, minden boldogtalan nő őrá hajt. Én örülnék a barátnőm boldogságának, de buktam már el, voltam halálosan szerelmes házas férfibe és emiatt nem bízom már teljesen saját magamban.

2021. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rám például nős pasas mászott, nem én kezdtem ki vele.

Miért egyértelmű, hogy a nő kezdett ki a férfival és nem fordítva??

2021. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!