Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt olyan, aki a legjobb...

Van itt olyan, aki a legjobb barátnője miatt váltott lovardát? Nekem van igazam, ugye?

Figyelt kérdés

Most azt írom, hogy a legjobb barátnőm, de igazából rengeteget veszekszünk azóta, amióta ő is elkezdett lovagolni, kezdem úgy érezni, hogy elhidegülünk egymástól.


Én eszemet nem tudom, mióta lovaglok, ő tavasszal kezdett. Kicsit el van szállva magától, mert az oktatója agyon dicséri, őstehetségnek nevezi, pedig alig jött le a futószárról. Megnéztem párszor, hogy lovagol, tényleg nem rossz, egész ügyes, de még nagyon az elején van. Úgy gondolja, hogy a világ legjobb lovardájába jár, reklámozza fűnek-fának. Persze nekem is. Már mindennel próbált rávenni, hogy átmenjek, könyörgött, hisztizett, “érvelt”.


Én nem akarok átmenni. Először is, másoktól nem hallottam feltétlenül olyan jókat a lovardáról. Állítólag versengenek a lovasok mindenen. (Jobb ló, jobb felszerelés, versenyeredmények) Az oktatók rengeteget hiányoznak, félbehagyják az órákat, utolsó pillanatban lemondják. Másodszor, nekem jó ott, ahol vagyok. Itt kezdtem a lovaglást, jó a közösség, jók az oktatók, maga a lovarda is felszereltebb. Pl.: náluk nem működik a világítás a fedelesben hónapok óta, nem is tudnak ezért bent lovagolni. Harmadszor, van egy lovam, ezért nekem nem olyan könnyű lovardák között ugrálnom. Azt sem tudom, hogy ott vállalnának e csődör tartást.


A “legjobb barátnőm” is tudja ezeket. Mégis állandóan megpróbál rábeszélni. Voltatok ilyen helyzetben? Ugye nekem van igazam?



2021. okt. 18. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon el van szállva magától... Utálom az ilyen tinilibákat. Dehogy mész át. Ő nagyon fél akar vágni, hogy ú nézd milyen menő vagyok. Sztem a barátja se legyél, rossz hatással lehet rá. Voltam ilyen helyzetben, de utána faképnél is hagytam a csajt. Nyilván. Ő is felvágott, meg minden. Tök bunkó a barátnőd. Sztem. Nekem van igazad, nyugi. Chill, és hagyd az a lányt🙃🙃🙃😂😂😂

/L

2021. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!