Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Angliába mivel/mennyiért...

Angliába mivel/mennyiért tudom kivinni a lovam?

Figyelt kérdés

Tanulmányaim után szeretnék Angliába költözni, akár csak 1-3 évre. Viszont a lovamat is mindenképp vinném. Minden papírja, útlevele, oltása megvan. Egy istállóba mennék dolgozni, ahol a lovam tartását levonják a fizetésemből, így azzal nem kell foglalkoznom.


Busszal/vonattal/repülővel a legbiztonságosabb és előnyösebb lovat szállítani? Van itt olyan, aki már költözött külföldre a lovával?


2021. nov. 1. 19:41
 1/4 grafno ***** válasza:
100%
Szerintem egy auto meg lovasutanfuto es 2nap alatt kinn vagy.
2021. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anglia többé nem EU tag, nem mehetsz ki visa nélkül, azt meg nem adnak lócitrom lapátolásra.
2021. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Profi lószállító ember/cég (pl. Horsetranscargo) a legjobb megoldás ilyen útra! 300-500.000 között van árban kb.

Autóval (általában lószállító kamionnal viszik a lovakat). Repülő is szóba jöhet, de Anglia nem akkora táv, hogy megérje a milliós költségeket. Vonattal lovat nem nagyon szoktak.

2021. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az angol munkavállalásnak tényleg utána kell járni, nem úgy van, mint 2-3 éve, hogy fogom magam és kimegyek. Pontozásos rendszer van, ami alapján adják a munkavállalásit. A másik, ahogy írták érdemes profikkal utaztatni, illetve angoloknál így is elég macerás volt az állatok beutaztatása, most nem tudom mi a helyzet. A Horsetrans Cargo tényleg jó cég, ha utaztatsz. Esetleg ha nem Anglia, akkor megpróbálnám a helyedben Hollandiát vagy Dániát, esetleg ha a német is megy, akkor német nyelvterületen ugyanezt a munkát.
2021. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!