Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hollandiaban vannak Hunter...

Hollandiaban vannak Hunter Jumper versenyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek itt is menni Hunterben mert angliaban abban versenyztem de nem tudom h van e itt ilyen verseny.

#Hunter #Lovastuda
2021. nov. 21. 12:57
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Az osszes fontos kerdes

1. Szeretnek tovabbra is versenyezni hunterben de nem nagyon ertek hozza mert meg csak egyszer mentem

2. Kell nekik nev mert valahogy nyilvan kell oket tartani

3. Valaki mondta h kell fijlovagolni mielott nemzeti versenyen ugrok es csak erdekelt h igaz e

4. Megint, nem nagyon ertek MEG hozza

2021. nov. 21. 15:17
 22/39 A kérdező kommentje:
Az 1. Hoz meg annyit tennek hozza h nagyon tetszik ahogy kovagolnak de ez csak sajat velemeny
2021. nov. 21. 15:21
 23/39 A kérdező kommentje:
*lovagolnak
2021. nov. 21. 15:22
 24/39 anonim ***** válasza:
70%
Szóval egy normális edző nélkül versenyezgetsz? :D vagyis, egy díjugrató edző hiányában is ugyanúgy versenyzel? Így pontosabb. Figyelj, baromság amiket mondasz. Menj, és játssz máshol :)
2021. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Az ugro eddzom alacsony szinten tart eddzeseket es o sem ert a hinter versenyszamokhoz
2021. nov. 21. 15:51
 26/39 A kérdező kommentje:

24es

Tudom h hulyen hangzik, de lenyegeben ez a helyzet. Ha lehetne valtoztatni, valtoztatnek

2021. nov. 21. 15:58
 27/39 A kérdező kommentje:

Ujra megfogalmazom a helyzetet.


Egy ugro lovardaba jartam de azt most fel evig felujitjak ezert el kellett onnan mennunk es csak dijlovas helyet talaltam. Mivel csak dijlovasok vannak ott, alig van ugras es senki nem is ert hozza. Azert nem kerem az elozo ugro edzom segitseget, mert ugysen er ra meg mar probaltam es tenyleg nincs ideje.

Magamnak epithetek palyat de nincs eleg ugras es igy eleg nehez versenyekre keszunli. Nem szeretnem kihagyni a versenyeket mert ha egy ideig nem megyek, sokkal nehezebb a szinten maradni. Van a livardaban ugri eddzo, de o is csak ugrasokat rak es ennyi.

Szoval roviden, ez egy elonytelen ideiglenes helyzet.

2021. nov. 21. 16:06
 28/39 A kérdező kommentje:

*ugysem

*lovardaban

*ugro edzo

2021. nov. 21. 16:07
 29/39 anonim ***** válasza:
74%
Akkor menj el egy holland versenyszervezőhöz és kérdezd meg. Találd már fel magad
2021. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Gondoltam mar ra de nagyon draga a szallitas, egyebkent nem rossz otlet de nem ertem miert kell igy nekemjonni
2021. nov. 21. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!