Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hollandiaban vannak Hunter...

Hollandiaban vannak Hunter Jumper versenyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek itt is menni Hunterben mert angliaban abban versenyztem de nem tudom h van e itt ilyen verseny.

#Hunter #Lovastuda
2021. nov. 21. 12:57
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Az a ketto amit linkeltetek tenyleg en vagyok de azert irtam 2ot a hunter versenyszamokrol mert gyorsan kellett a valasz es sokaig nem jott.
2021. nov. 21. 14:31
 12/39 A kérdező kommentje:
De tudom h ott van a nevem
2021. nov. 21. 14:32
 14/39 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunko lenni, de kiirtam egy kerdest es egy egyszeru valaszt szeterettem volna. Oke h tobb kerdesem van de azzal mi a baj?
2021. nov. 21. 14:36
 15/39 anonim ***** válasza:
87%
Azon kívül, hogy teljesen feleslegesen hazudsz és huylenek nézed a válaszadókat? Semmi. Én itt be is fejeztem. Hátha tálalsz valaki mást rajtam kívül, aki épp Hollandiában el. Szia.
2021. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunko lenni de mit hazudtam?
2021. nov. 21. 14:39
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Pl azt, hogy amikor mondták, hogy kiirsz egy csomó versenyes kérdést, amiket az edződdel kéne megbeszélned, akkor egyből tagadod, de arról megfeledkezel, hogy kint volt a neved. Komolytalan vagy, pláne ezen az oldalon az ilyen típusú kérdéseiddel. Ha valóban ott tartanál tudásban, tudnád hogy az edződdel kell beszélned.
2021. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Dijlovas az edzom es egyaltalan nem ert az ugrashoz ezert magamnak rakok ugrasokat. Nem megfelelo a helyzet, tudom. Azert kerdezek ennyit, mert a jalanlegi megoldas nem jo. Lovagolni egesz magas szinten tudok, de vannak olyan dolgok amiket nem tudok ezert itt kerdezem meg. Amint tudok, atmegyek egy ugro edzohoz de ez jelenleg nem lehetseges
2021. nov. 21. 14:51
 19/39 A kérdező kommentje:
*jelenlegi
2021. nov. 21. 14:52
 20/39 anonim ***** válasza:
48%

Kérdésed amik csak így spontán ESZEMBE JUTOTTAK!!!:

Hollandiában vannak Hunter Jumper versenyek?

Mi legyen a nevük?

Kötelező a díjlovaglás?

Milyen szintek vannak a Hunter versenyszámokban?

2021. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!