Kezdőoldal » Állatok » Lovak » FEI versenyre kötelező edzővel...

FEI versenyre kötelező edzővel menni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert érdekel, meg mert vannak akik edző nélkül versenyeznek.


(Számomra undorító, ha valaki túl jónak tartja magát ahhoz, hogy kelljen neki edző. )



#verseny #FEI #lovastusa #Nemzetkoziverseny
2021. nov. 22. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt igen


És nem azt jelenti, hogy nincs edzője, hanem hogy nincs regisztrálva. A papír nem minden

2021. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na most nem értem teljesen. Szóval azt mondod, hogy csak regisztrált edzővel lehet menni? Vagy lehet nem regisztráltal is?
2021. nov. 22. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy 18 év alatt kötelező a regisztrált edző. 18 év felett azt csinálsz amit akarsz. Mehetsz edzőtáborokba minden héten is akár neves edzőkhöz, akik nem kerülnek hozzád a beírásra, illetve taníthat olyan edző, akinek nincs papírja a szaktudásáról, de mégis fel tud fejleszteni magad szintre.
2021. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszii
2021. nov. 22. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

FEI versenyeken a kutya nem nézi van-e edződ, viszont le kell minősülni, nem mehetsz csak úgy nemzetköziben. És el se tudom képzelni, hogy a lovasszövetség jóváhagyná a nevezést regisztrált edző nélkül, mert ez is szükséges ám.


Olimpiai szakágakról beszéltem, távlovaglásnál lehet nem kell edző.

2021. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!