Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ma szólt a...

Mit csináljak? Ma szólt a tesi tanárom, hogy "kötelező" mennem súlylökő versenyre.

Figyelt kérdés

Ennek igazából nem örültem. Az oka az, hogy járnak 8. ba olyan lányok akik olyan beképzeltek, hogy na. Én ugye egy 7. es lány vagyok, tehát mindig kötekednek, és mivel én megyek egyedül az osztályból, mint lány ezért egyedül se lenne jó menni.

Próbáltam mondani a tanárnak, hogy nem szeretnék menni, de azt mondta: "Ha nem mész megharagszom! " Nem attól félek, hogy jajj most megharagszik, hanem mert ő az osztályfőnököm. Mit tudnék beadni hogy ne kelljen mennem? Otthon anyu ezt meg érti meg minden csak kéne valami jó indok, mert csak úgy nem veszi be, hogy hirtelen azon a napon lebetegedtem. Valami ötlet?



2017. szept. 15. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ami "kötelező", az kötelező. Nem irigyellek. Mindenesetre vállald el, de légy nagyon óvatos. Legalább majd később felvághatsz vele, hogy berángattak egy ilyen versenyre, és annak ellenére, hogy semmi kedved nem volt hozzá, végigcsináltad. :D Az meg gondolom nem fog zavarni téged, ha tréül szerepelsz a versenyen, ha már alapból nem érdekel a dolog.
2017. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!