Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha nem akarok...

Oláh milán kérdése:

Mit tegyek ha nem akarok versenyre menni pedig kötelező?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2017. ápr. 19. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, nincs mit.
2017. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én egyszer eljátszottam hogy beteg vagyok , majd meghalok meg minden , anya jófej volt , szólt a tanárnak hogy épp nem érek rá :D

Vagy ha ez nem jönne össze , mondd meg egyszerűen , hogy nem mész. Ilyen is volt velem , kijelentettem , hogy nem,a tanár felkapta a vizet, de amikor eljött a verseny napja , tényleg nem mentem el. Másnap a suliban jól lecseszett a tanár , én meg megmondtam neki ,hogy én szóltam , hogy nem megyek. Ha jó fejek a szüleid ,akkor úgy is megmentenek , ha meg nem akkor mondd meg hogy nem , azt szevasz tavasz.

Sok sikert , ne hagyd magad. Majd írd már meg , hogy végül mi lett :D

2017. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
olyan nincs, hogy kötelező.
2017. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Akaratod ellenére nem írathatnak be. Szerintem jelezd a versenybizottságnak, keress rá a neten az elérhetőségükre; esetleg csak simán ne menj el, majd vigyél igazolást; ne menj, hát ha nem akarsz menni, akkor nincs ott dolgod, nincs ott keresni valód; nem erőltethetik rád. Senki nem a főnök, nem parancsolhatnak rád, hogy elmenjél. A te életedben neked kell lenni a főhősnek, szóval, na:D Szerintem max megsértődik a tanár; illetve ha nagyon butatípusú, lehet, hogy rádszáll, és a saját maga szórakoztatása céljából el kezd neked direkt rosszabb jegyeket adni. Hát nemtom. Igazgatóhoz is elmehetsz, hogy adjon engedélyt, hogy osztályfőnököd, vagy bárki ne erőltethesse rád. Kérj róla írásos felmentést is az igazgatótól akár. Vagy a szüleidtől is kérhetsz. Nem kívánsz részt venni, akkor nem kell. Esetleg a verseny napján oda szólhatsz a szervezőknek, hogy ne számítsanak rád, nem te akartál menni, csak erőltették. Amúgy a nem kívánsz részt venni, meg a simán nem veszel részt azért anyukád ne ezt írja; valahogy próbáljátok meg szebben; esetleg hagyd ki simán a napot, aztán menj el orvoshoz igazolásért, vagy szülő 3 napot igazolhat, ha még van, használd ki az egyiket.
2017. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy hol lesz a verseny? Hogyha pl a ti sulitokban, akkor szerintem anyukád írjon egy papírt, hogy azokról az órákról elmész, vagy el kell menned, mert valamelyikőtök kíséri a másikat valahova, vigyázni kell kistesóra amíg ő dokihoz megy, nagymamát nem hagyhatod egyedül; amig megy el a bankba anyud; mert a segítője szabin van; de ezek mondjuk kamuk, én se szeretem, csak elég, ha ír egy papírt, hogy nem maradsz ott azokon az órákon, hogy előbb eljössz.
2017. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Meglátjuk mi lesz.
2017. ápr. 19. 18:51
 7/7 anonim válasza:

Naaa

Mi lett?

2021. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!