Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezhet ilyen vagy csak...

Létezhet ilyen vagy csak véletlen? Kérem csak lovasok válaszoljanak!!!

Figyelt kérdés
Először is mikor kicsi voltam sokat játszotam lovasat a legjobb barimmal... Azótta eltelt jó pár év és a lovardában lett egy ugyan olyan nevű csikó(3éves) mint annó a lovas figurámat ami azért érdekes mert a csikót nem én neveztem el... Rá adásul pont úgy nézki mint a figurám 😳... Mindenki azt mondta nekem: vigyáz mert csíp és sunyít... Hát én ezt még mindig nem hiszem el...(pedig láttam olyat hogy valakit háturól megcsípet) Az is érdekes hogy én jöttem rá mi baja meg mi fáj neki ( pedig nem csak én szoktam vele foglalkozni) és érzem hogy bennem nagyon megbíz és egy lovas-ló kapcsolat alakul ki...

2021. dec. 8. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Aha nagyon misztikus. Egy igazi lelki kötelék van köztetek, ami korokat átível.Hány éves vagy 12?
2021. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy a fantáziád. Amit nem csodálok, az írásodból ítélve tényleg ilyen 10-12 lehetsz.
2021. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló de ne gondolj ennek nagyon misztikus hátteret. Az is lehet hogy a ló érzi hogy fiatalabb vagy, tehetetlenebb vagy mint a többiek, vagy csak azt érzi hogy nagyobb szeretet van benned felé, akár a kisgyerek kori játék miatt, de max ennyi. Nincs mögötte semmi varázslatos kapcsolat féleség.
2021. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Őszintén érdekelne.
2021. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan lóval voltam hasonló kapcsolatban, amimek a neve az én nevem jelentése volt, és remekül kijöttünk egymással, stb. A nevek kapcsolatára csak később jöttem rá. Ettől függetlenül én nem tulajdonítanék ennek jelentőséget, minden lóval kialakíthatom a jó kapcsolatot, csak valamelyikkel több munka és figyel kell.
2021. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak te akarod hogy valami különleges kötelék legyen köztetek?:D Én is ilyeneket képzeltem régen.
2021. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy a lovaknak egyik-másik ember szimpatikusabb, de nem szabad ezt túlmisztifikálni.
2021. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha, biztosan varázslat…

Képzeld, én pont a múltkor találtam meg a kiskori játéklovamat, ami pont úgy néz ki, mint az igazi lovam. Na bumm. És jó a kapcsolatom a lovammal. Ezek szerint közöttünk is varázslatos köttetés van?


Ne képzelj bele semmit. Heti 2 simitől nem fog semmilyen kapcsolat kialakulni köztetek. Szerintem csak beképzeled a játék miatt.


(Egyébként mi az, hogy nem hiszed el, hogy csíp és sunyít? Pedig láttad. Ennyire ne legyen nagy képzelőerőd.)


És engem is érdekelne hány éves vagy.

2021. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
16%
Hagyjuk már. Igenis lehetnek ilyen misztikus véletlenek, kortól függetlenül. A lányom kiskorában kapott több playmobil lovardai játékot, amihez volt matrica, melyre neveket lehetett írni. Az egyik boxon az állt ,hogy Szépség. Rá 4 évre vettünk egy lovat, melynek az volt a neve, hogy Deres. Ám hoppá, mi állt az útlevelében: Szépség! Csak pislogtunk. Ma már Angylanak hívjuk, de néha azért rácáfol :)
2021. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én misztikus lovamnak 8 évesen lila szine volt. Azóta is keresem a lila lelki társam és nincs meg. Pedig rengeteg lovam van és saját lovasudvarom de még sajnos nem lehet a tagja egy ilyen csoda ló. Ha valakinél esetleg ott lapul szóljon😀
2021. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!