Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Emberi nyugtatót véletlen ha...

Emberi nyugtatót véletlen ha megevett a ló mi lehet?

Figyelt kérdés

Egyik lovardában egy hölgy kiszórt a zsebéből egy csomó klonazepánt tartalmú rivottrtil-t.

Kérdésem ha valamelyik ló fellegeli milyen hatása lehet?

Ugyanaz mint az embernek?Most történt sötétedéskor,azóta végül senki sem találta meg.


2014. nov. 11. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Erről egy állatorvost kéne megkérdezni. Ha bejárhat kutya is az istállóba, akkor az is felehette. A másik, hogy ki tart szemenként a zsebébe nyugtatót? Már csak azért is, mert az üveg amiben van garanciazáras....
2014. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Küldtem egy zöld fejet véletlen. :D

Ki az aki az egész üveget hordja?Állitólag 6-8 szem volt nála.

És a kutyával mi lehet akkor ?

Tényleg macska is van.

2014. nov. 11. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Gyógyszeres kezelés alatt álló idegbetegeket nem kellene beengedni ilyen helyre. A lónak lórugásnyi adag kellene, de a kisebb testű állatok talán megérzik a vegyi szagot és nem eszik meg.
2014. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tippeket várok,mert az állatorvosok tanácstalanok,mivel nem volt még kipróbálva ez lovon.
2014. nov. 11. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ott esett ki? Azért szerintem kutya, macska nem ette fel, legalábbis nálunk még a féregható beadása is macera, nem gondolom, hogy csak úgy gyógyszert ennének.

Lovak viszont simán felehetik a folyosón lévő szénával...

Először is állatorvost felhívni, egyeztetni, utna pedig villám gyorsan kinyomozni, hogy mennyi esett ki, hány ló járt arra... És én egész éjszakára embert raknék lovak, kutyák és macskák mellé egyaránt, ha gáz van, azonnal doki, mielőtt baj lesz belőle.

2014. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez egy olyan hely ahova szinte csak ilyenek járnak,terápiás célból,hivatalosan.
2014. nov. 11. 19:58
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen éjszakára már van is ott egy ember,egyenlőre semmi...hálistennek.

Az állatorvosoknak annyi tippük sincs mint nektek ezért várok minél több választ.:D

2014. nov. 11. 20:00
 8/10 A kérdező kommentje:

kb 10 szemről lehet szó.A hatása emeberknél 6 óráig tart.

Csak az a gáz ,hogy ha tényleg nem ették fel ,akkor is bármikor felehetik egy ekkora területen-

2014. nov. 11. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A legjobb lenne, ha zseblampaval megprobalnatok felkapkodni.

A lonak nem annyira artana szerintem mert nagy testu, de egy kis testu macska mar lehet, hogy veszelyben lenne.

/A kutyanak szerintem eleg jo a szimata, nem hiszem, hogy ilyet megeszik a foldrol egyebkent./

2014. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Kb 9500 négyzetméteren ejthette ki.A zseblámával minden füszál közti részt meg kéne vizsgálni.

Még egeret se találtunk ,pedig százasával vannak a széklet alapján.Az is lehet ,hogy nem ott hagyta el,vagy már bevette.Macska meg annyi van ,hogy ha 30-at elvinnének sem venné észre senki. Már lenyugodtunk,...csak olvasgattam itt ,hogy annyian adtak kutyáknak is emberi gyógyszereket ,hogy van tapasztalatotok esetleg...mert az állatorvosok tanácstalanok,de úgy néz ki nincs semmilyen baj.

2014. nov. 11. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!