Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudtok véletlen ilyen...

Nem tudtok véletlen ilyen kobakot?

Figyelt kérdés

Régen az egyik lányon lattam ilyen kobakot de sehol se találtam ilyet.

Olyat keresek ami nem az a nagy bumpszli kobak, hanem vékony a fala.

Ilyen “vékony kobak”.

Nem tudtok esetleg ilyet?

Nagyon megköszönném❤️



2018. júl. 18. 12:24
 1/8 Myra Gergely ***** válasza:
Szia! Nem tudom milyen kobakra gondolsz, de nem hangzik túl jól. A kobak minél vastagabb annál jobban védi a fejedet. Ezért gyártanam ilyen ,,bumszli'' kobakokat.
2018. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az jobb de nekem most ilyen kellene! :)
2018. júl. 19. 14:23
 3/8 Animalss válasza:
Kedves kérdező! A Casco kobakok nem annyira bumszlik mint egy általános normál árú, viszont ezeknek az ára 80000Ft-egy-két százezerig terjed, szóval ára az van. Akár más kobakokat is találhatsz, de ebben a márkában biztos van ilyen. :)
2018. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem Casco van, tökéletesen megfelel, nem bumszli, kényelmes :)

(3-as: 35-40 ezerért is vannak, a Mistrall vagy Mistrall 2)

De persze választhatsz felsőbb kategóriásat, Kep Italia, GPA, Samshield, stb.. gyönyörűek, viszont árban határ a csillagos ég :D

2018. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Valakinek van tapasztalata a Wembley kobakrol?

Most lattam nem annyira bumpszli!

2018. júl. 21. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyszerű, klasszikus bársonykobak, néha lovagolgatni megfelel, de nem a legbiztonságosabb, nem túl kényelmes, és valakinek nem áll jól. Régen volt ilyesmim, esésnél egyszerűen lejött a fejemről, meg lötyögött, meleg volt. De neked lehet, hogy beválik. Mielőtt megveszed próbáld ki, ugrálj akár benne, hogy jól rajtad marad-e :D

De amúgy ha ajánlhatok másikat: nemrég láttam a Decathlonban egy új fajta kobakot (legalábbis és eddig nem láttam), állítható, műanyag borítású, erősnek tűnő, könnyű, szellőző, és jól néz ki, nem bumszli. 10 ezer, nem tom mennyiért keresel

Itt van:

[link]


De itt egy másik, ez 5ezer, ez is jónak tűnik :)

[link]


Nem rábeszélni akarlak, csak eszembe jutottak.

Ilyen egyszerű kobakok szerintem mind megfelelnek egyelőre neked, az is amit te mutattál :)

2018. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. júl. 23. 09:56
 8/8 anonim válasza:

[link]



AZ IS OLYAN

2019. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!