Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt hogy kell érteni?

Ezt hogy kell érteni?

Figyelt kérdés

"Tekintettel a Magyarország és a Shire szövetség közötti távolságra AZ állathoz csak lóútlevelet adunk, Shire papírokat nem."

Fajtatiszta Shire ló hirdetéseben láttam, de nem értem, miért nem akarják átadni a ló összes papírját? Mi az, hogy Magyarország és a shire szövetség közti távolság?



#hirdetés #eladó #Shire #Papírproblémak
2021. dec. 10. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Néztem ezt a kérdést a lovasok.hu-n, és szerintem kamu az egész. A kép, amit beszúrtak, nem a megadott istállóhoz tartozik, nincsenek referenciáik, képek a lovakról, stb. Ha eredetileg nincs lepapírozva a fajtaszövetséggel, hogy fajtatiszta shire a lovad, elképzelhetetlennek tartom, hogy utólag meg lehet oldani.
2021. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ráadásul Zala megyében van egy a csodás lehetőség. Név, telefonszám, email, honlap nincs megadva. Nagyon gáz. :(
2021. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Úgy tudom Magyarországon nem papírozzák ezt a fajtát, mert nincs hozzá szervezet. De megtaláltam a tanyát a "magyar Dallas-nak" is hívják, a kapun lévő névvel meg lehet találni. Úgy olvastam a tulaj osztrák, és leginkább külföldre adnak lovakat. Ebből így nem gondolnám kamunak, meg úgy se, hogy Németországban lepapirozzak ha igény van rá (DNS vizsgálattal).

Viszont jelenleg még nem aktuális nekem, mire az lesz, szerintem már nem lesz meg a csikó, pusztán csak szeretek előre nézelődni, mérlegelni, tervezni, így a kérdés sem takar komoly vételi szándékot, csak megakadt rajta a szemem.

2021. dec. 11. 19:10
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz bővebb infód, megosztod itt velünk?
2021. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a helyet, nem kamu. Régebben több lovat értékesítettek és ment azért belföldre is.
2021. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!