Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten / Budapest közelébe...

Budapesten / Budapest közelében tudtok bértartó helyet?

Figyelt kérdés
Budapesten / Budapest környékén keresnék bértartásra alkalmas helyet .A mostani lovarda ahova járok autóval 20-30 percre van de gyalog 2 óra . Szeretnék olyan bértartó helyet találni ami gyalog könnyebben megközelíthető pl. (10 - 45 perc) A további kikötések ezek lennének : minimum 1 pálya , fedeles (nem szükséges) , olyan hely ahol lehet nyergelni , a bértartás ára (0-60 ezer forint )Még nincs lovam de január-február környékén lessz 2 lovunk ( nekem és a tesómnak ) ezért szeretnénk elörre lebeszélni a dolgokat hogy ne az utolsó pillanatra maradjon minden . Nem nagyon szeretem ha sokan vannak de ez sem okozna gondot . Angol stílusban lovagolok , III.kerületben lakom . Bocsánat a helyesírási hibákért , privátban is írhattok.

2022. jan. 1. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Bakker... csak azt nem írod, hogy bpen konkretan hol??


Mihez legyen közel?

2022. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A III. kerülethez legyen közel az mindegy hogy hol
2022. jan. 2. 09:53
 3/13 anonim ***** válasza:
2022. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , de tegnap voltam megnézni a helyet és egyszerűen hányadék volt az egész! Szőrnyű volt az egész hely , az oktatásról ne is beszéljünk , mindenkinek a cucca a földön , ès ràadàsul 75 ezer forint csak a bértartás. A gaz az a nyakamig ért , a fedeles alján valami zöld moha rohadt ( nem tudom hogy mi de gusztustalan volt ) nekem ez a véleményem , de kinek mi.
2022. jan. 4. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Melyik helyet, már megbocsáss....???? A google keresőben volt vagy féltucat...
2022. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem amikor rányomtam akkor az arany Patkót hozta be
2022. jan. 4. 18:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Jajjistenem.... Igen, az volt az első.... de tovább nem nézted? Vagy nem tudod használni a guglit?
2022. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De néztem , ma voltunk még 5 helyen de azok már mind rohadt drágán voltak (65 ezer plussz)úgyhogy továbbra is keresek . Esetleg nem tudsz magánhelyet? - A ridegtartás is érdekel.
2022. jan. 4. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ne légy naiv! NEM létezik olyan, hogy szuperjó és olcsó...
2022. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben bocsánat . Megpróbálom átgondolni a dolgokat . Amúgy az igaz hogy lebontják az arany patkót ? Mert most néztem videókat amin azt mondják a volt bértartók , hogy ezért kellet átmenniük egy másik lovardába.
2022. jan. 4. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!