Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten normalis lovarda?

Budapesten normalis lovarda?

Figyelt kérdés

Valaki tud Budapesten normalis lovardat? Rengeteget korbejartunk mar es egyszeruen katasztrofa pl: nincs rendes edzo, leszakadt, koszos lovarda, rendetlen, kifaradt es kieheztett lovak….

Tenyleg ennyire elkeseritoek itthon a lovardak vagy tud valaki megbizhato helyet?



2022. jan. 8. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Nemzeti Lovardát tudom ajánlani. Igaz, nem a legolcsóbb helyek közé tartozik.

[link] Az értékelések alapján is nagyon jó hely.

Tiszta, rendes edzőkkel s a 2-es metróval és kis gyaloglás után ott is vagy. :)

2022. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Na, meg is kaptam a lepontozást.

1. Segíteni szerettem volna.

2. A Googles vélemények szerinte egy tiszta hely, fotók is bizonyítják, Illetve elégedettek vele.

2022. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Koszonom <3

Igen ismerem es tenyleg az a legszinvonalasabb, de azon kivul szerintetek meg valami? :DD

2022. jan. 8. 19:02
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom ajánlani a nemzeti lovardát, egyrészt az oktatás színvonala miatt, másrészt a durván városi környezet miatt. De nem lesz hasznos a válaszom, mert jót nem tudok ajánlani. Viszont a nemzeti lovardát én nem csak google vélemények alapján nézem, többször is voltam ott.
2022. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
En a 10. Ker ben voltam a Ci-Fra lovasiskolaban, es az edzok aranyosak, a lovvak lassuak es nyisztetosek, de nagyon aranyosak, huculok elsosorban.
2022. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

[link] A Petneházyt ajánlom a figyelmedbe.

Lehet, kicsit messze van, de amúgy 45-50 perc a menetidő a Széll Kállmán tértől.

56 avyg 61-es villamos Hűvösvölgyig, 64-es busz,majd egy kis gyaloglás.

2022. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A Petneházy kritikán aluli hely, már bocsi hatos. Hideg raktárépületben vannak lovak, a pálya picit rosszabb idő esetén egy dagonya beszórva szalmában. Az oktatás minősége is tragikus, a lovak nem idomítottak, de gyerekbarátok. Pozitívum lehet, hogy több nyelven tudna. A tereplehetőségek lehetnek esetleg jók.
2022. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Akkor más alternatívát valóban nem tudok már.
2022. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
A Facebookon próbáld meg ugyanezt a kérdést feltenni az Országos Lovas Fórum csoportba, hátha onnan kapod meg a választ.
2022. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Airport ranch, nem egy versenylovarda, de nagyon családias szép hely, jó tereplehetőségekkel. 2 edző van, hozzáértőek, lehet tanulni alap díjloaglást és ugrás is. Ha vége az órának lehet segíteni a lovak körül, jófejek a lovak nem lusták de le vannak mozgatva.
2022. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!