Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten melyik lovardá(ka)t...

Budapesten melyik lovardá(ka)t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokszor feltett kérdés, de elég régiek, érdekelnének aktuális vélemények is. Kezdő vagyok, és olyan lovardát keresek ami nem "futószalagos", van idő a lovakkal lenni a felülésen kívül is.

Ezeket a lovardákat néztem a közelemben:

-Akadémia Lovasiskola

-Póni Lovarda

-Airport Ranch

-Cseresznyevirág lovarda

-Hurrikánlovas egyesület

-Rákospalotai lovarda

-Favorit Lovarda

Ezek pedig az egyetemhez lennének közel:

-kelenvölgyi lovarda

-Dóri lovarda


Természetesen még más budapesti lovaradákról (esetleg még Vecsés, gyömrő, Maglód, Pécel is szóba jöhet) is szívesen hallanék véleményt :)

19L



2021. máj. 11. 11:56
 1/6 anonim válasza:
65%

Követem a kérdést.


Én is egyetemista vagyok és kezdenék (pár gyerekkori élmény után), de nem tudok dönteni, ha gondolod, írj. :)

2021. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szaisztok én a Cifra lovasiskalát (ez kb. a cseresznyevirág melett van, énna cseresznyeviragot egyáltalán nem ajálnlom) ajálnlom és a Nyiharda lovardát (Budapest, Soroksári út).😄
2021. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ :)
2021. máj. 17. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyiharda valóban nagyon jó hely:)

Amit én tuti kerülnék az az Airportranch🙅‍♀️

2021. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cseresznyevirágot nem ajánlom! A Rákospalotai lovardát vagy a Hurrikánlovas egyesületet viszont érdemes lenne kipróbálni:)
2021. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es megkérdezhetem, hogy miért nem ajánlod az airortranch-ot? (nem rosszindulat csak érdekel) Én oda járok és nagyon szeretem, mindenkinek ajánlom, kezdőknek is.
2021. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!