Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Áprilisba ellene barátom lova...

Áprilisba ellene barátom lova de nem tudjuk hogy fogott e a kanca.Tudom hogy ultrahangal lehet csak 100% megállapítani de nincs rá keret sajnos...valakinek esetleg valami taktikája vagy régi szokás hogy tudni lehessen?

Figyelt kérdés
#lovak #elles

2022. febr. 28. 12:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

????


Ha azt se tudod, hogy vemhes-e, akkor miből gondolod, hogy áprilisban ellene...?

VAgy én nem értek valamit???

2022. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
99%

Ha egy ultrahangra/ allatorvosra sincs penz, akkor minek nektek meg egy lo?

Masreszt meg ha szules elott 2 honappal meg mindig nem tudod vemhes-e, akkor vagy vakok vagytok vagy nem vemhes.

En az utobbiban bizom, nem kell oda nektek egy csiko a semmire.

Raadasul vemhesseg alatt meg etetni is mashogy kell, plusz vitaminok is kellenek, gondolom ez se volt meg. Hogy lehet valaki ennyire felelotlen?? :((

2022. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Remélem, nem a lómániás tini újabb trükköskérdése...
2022. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők a lovat meg az előttem lévő második gazda ugratta be ;) ki lett számolva hogy mikorra ellene. Nincs nálam olyan sok ideje ha vemhes max akk már kiderül az a pár hónap. Nem baszok ki rá 500 ezreket olyan dologért amit nem is én követtem el
2022. febr. 28. 16:17
 5/28 A kérdező kommentje:
Meg azt h vakok vagyunk kétlem ugyan is te agyon iskolázott lovász. az utolsó hónapokban kezd csak nőni benne a csikó látványosan;) sarlani egyszer sem láttak és igen sűrűn nézegették. Ha meg megszuletik a csikó te azt honnan veszed hogy nem adják el esetleg?
2022. febr. 28. 16:24
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mivaaaan....????
2022. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Meg én úgy gondolom kulturált módon kérdeztem meg a dolgot ti meg itt rovaztok, szóval ha valami értelmes ember idetalal. Köszi szépen neki!
2022. febr. 28. 16:32
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
4: nem te követted el...?? Még jó, hogy nem te fedezted a kancát...! :-D
2022. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Na jó ez tetszett!XDD:)
2022. febr. 28. 16:39
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ellés előtt két hónappal már bőven nagy a kanca hasa, és mozgolódik is a csikó, lehetetlen nem észrevenni. Ha nem látod, biztos, hogy nem vemhes.
2022. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!