Kezdőoldal » Állatok » Lovak » S. O. S. A bokáig érő lovagló...

S. O. S. A bokáig érő lovagló cipő (gumi) is ugyanúgy megfelel a 12 éves lányomnak lovagláshoz, mint a lovaló csizma?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a sport cipő is tökéletesen megfelel. Évekig abban lovagoltam és nem volt belőle problémám. A fontosabb a zokni. Szerintem abból jobb egy térdig érő, mert így biztos, hogy a kengyel szíj nem csípi be a bőrét.
2010. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is lovaglócipőben lovagolok, de van hozzá egy lábszárvédőm is, együtt tök olyan mint a csizma, tartja a bokát és jobb, mint a zoknis megoldás. Egy hopilet kb 5-10ezerFt a hasított bőr, de lehet kapni bőr merev csizmaszárat az kb 12-16ezer. Esetleg használtan is beszerezhető olcsóbban.
2010. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem is mindegy. de a nadrág mindenképp hosszú legyen, egyszer kipróbáltam rövidben, és a térdemet teljesen kidörzsölte a nyereg, jó ideig csak úgy tudtam nadrágot húzni utána, ha leragasztottam (meg menni is, mert ugye összeér) nem ijesztgetés, csak tanács :))
2010. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kérdés; Lábszárvédője van-e?

Ha van, akkor jó.

Ha viszont nincs, akkor nem éppen szerencsés, mert a bokájánál végződik, és a "teteje" bele akadhat a nyeregbe.

2010. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha van hozzá lábszárvédője (chaps)
2011. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!