Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszi-téli cipőigény? Bakancs/z...

Őszi-téli cipőigény? Bakancs/zárt cipő, csizma/hótaposó, gumicsizma - mik kellenek mindenképp?

Figyelt kérdés

Első olyan ősz-telünk lesz, hogy már kellenek lábbelik, így egy kis felvilágosítást kérnék, hogy mennyi mindent kéne majd beszerezni erre az időszakra.

Köszönöm!


2011. szept. 30. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most kb. egy év körüli a kicsi? Szerintem a csizma hasznos és jó dolog, de nem feltétlenül kell. VAn bélelt csizma, az még tovább hordható, de hidegben az sem. Annál hasznosabb egy jó kis őszi cipő. Én tavaly a telet 1,5 éves lányommal béléses bakannccsal vészeltem át, csizmánk nem volt. Amivel nem fogsz mellé: egy őszi cipő, és egy csizma.
2011. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
őszre zárt bőrcipő, télre masszív, bélelt bakancs. félcipő, gumicsizma, miegymás felejtős, nem tartja a bokát.
2011. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy zárt őszi cipőt már vettünk.


Kertvárosban élünk, sokat leszünk télen kint a hóban, szánkózni, stb, vagy esős időben sétálni. Ezért nem tudom, hogy pl. egy nem teljesen vízhatlan, de bélelt csizma elég-e?

2011. szept. 30. 13:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és most 15 hónapos, tehát télre már nagyon fog futkározni gondolom.
2011. szept. 30. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 19hós a fiam. Mi tavaly télre vettünk ilyen bakancsot, csak fűzős. Belül szőrös bélése van. Ez nem tudom milyen, de ennyiért vettük. [link]

Átmenetinek pedig ehhez hasonló sportos cipője van, olyan, ami nem ázik át egy kis nedvességtől: [link]

Gondolkodom rajta, h kellene egy gumicsizma is, de azt inkább majd csak tavaszra. Most még nem elég nagy ahhoz, h kivigyük esőben. Az első pocsolyába belefeküdne. :)

2011. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden őszre: edzőcipő, zárt csini cipő (lányom van), gumicsizma.

Télre: bakancs, csizma.

Mindenből 1-1.

2011. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őszre zárt félcipő, télre csizma, majd tavaszra újra zárt cipő.
2011. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első vagyok megint. Ha kertes házban laktok, akkor lehet hogy érdemes egy kis bélelt gumicsizma is. Még lehet, hogy tavasszal is jó lesz, ha máshogy nem bélés nélkül tutira! (Én az Aldiban vettem nagyon jót!!) Ennyi idősen engedtem a lányomnak a csizmában való pocsojázást. Nagyon élvezte! És hamar megtanulta, hogy csak csizmában megyünk bele:)
2011. okt. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!