Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csizma és cipő kérdések?

Csizma és cipő kérdések?

Figyelt kérdés

Szerintetek illik ez a cipő és csizma egy 15 éves lányhoz, nem túl öreges?

Milyen sítlus jó hozzá, mit érdemes hordani? Cicanadrág, egyenesszárű farmer?

Légyszi külön írjátok le, hogy melyikhez mit!


1. [link] (csizma)

2. [link] (cipő)


Normális válaszokat várok!

Köszönöm!


2011. szept. 16. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Révén, hogy én is 15 éves vagyok a 2. inkább illene a korunkhoz. De a másik is aranyos, ízlés kérdése. És a kombinációról:

szín: keress egy színt a cipőről/csizmáról és ha azt szeretnéd, hogy ez legyen az együttesed "gyöngye" akkor keress egy színt a cipődről, ami dominálhatna a ruhád többi részén is. Ha 2 színt kombinálsz, akkor a nadrág legyen az összekötő szín, a cipőd és a fölsőd közt.

típus:ha a cipőd akarod hangsúlyozni egyértelműen cica, vagy csőnadrág ajánlatos!

Remélem segítettem. :D

2011. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uh szerintem a cipőt ne erőltesd... nem magával cipőnek van baja mert mindenkinek más tettszik persze,ezért kritikus sem vagyok ,de ezt darabot nálad jóval idősebbeknek találták ki.A csizma viszont jó.Azt szerintem akármivel hordhatod.Csak bele tud tűrni a nadrágod a csizmába.De pl ősszel amikor még nincs annyira hideg hordhatnád egy hosszú ujjú kötött tunikával és esetleg cicanadrággal.
2011. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 16. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A csizma aranyos, szívesen elhordanám, de a cipőt HANYAGOLD kérlek :|
2011. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont fordítva :D

Én is ilyen cipőt akarok venni a következő hónapban, csak másik kollekcióból:

[link]


Csőgatyával, ceruzaszoknyával bolond színű harisnyákkal szuper :P De persze ez a bölcsészes stílus...nem való mindenki ízlésének.

2011. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!