Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok, ti is csináljátok...

Lovasok, ti is csináljátok ezt...?!

Figyelt kérdés

[link]


Ez a videó arról szól lényegében, hogy a lovas lányok a ló boxában pisilnek...ezt itthon is csinálják?

Évekig voltam lovas közösségekben, de ilyet sehol nem tapasztaltam...ledöbbentett, hogy az állat helyére bejár a "gazdi" hugyozni.



2022. márc. 1. 18:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
4%
Nemtom
2022. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ölég proli
2022. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem sokaig lovagoltam meg mar regen is volt, de ilyet nem tapasztaltam. Viszont egy idosebb lovas (ferfi) valami olyasmit meselt egyszer, hogy a lo labara vizelnek, valami izuleti gyulladas miatt vagy ilyesmi engem is sokkolt.
2022. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert amúgy ha trend lenne szívesen csinálnád?
2022. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt nem volt szó semmilyen trendről. Csupán lesokkolt, hogy a nagy igényes lovasok egy része ilyesmit művel.
2022. márc. 1. 19:16
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyomorékok csinálják max.
2022. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Bár nekem itthon vannak a lovaim, de én is pisiltem már a boxba:D Épp trágyáztam és nem volt kedvem bemenni, szóval ott pisiltem. Nem büdösebb a ló pisijénél, sőt.
2022. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
3mas az a sömör/csüdsömör lehetett, mert falun szokás ez, ahol is csak azért működik, mert az alkoholisták csinálják, az alkohol meg fertőtlenít.
2022. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Pisiltem már lónak a boxába, természetesen nem oda, ahova a szénát kapja, hanem a trágyára. Ez nem egy csillivilli lovarda volt, hanem egy nagyon tanyasi, ahol messze volt a WC. Szerintem a pisi belefér, de nagydolgot sose intéznék ott.
2022. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
52%
Tényleg van olyan lány aki bepisil a ló boxába wow , nem halottam meg ilyenről?
2022. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!