Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ugráshoz segítségek?

Ugráshoz segítségek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok mondani dolgokat ami segíthet az első ugróedzésemen?

2022. márc. 15. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nem két egyforma válasz. Első sorban a stílus, ami a különbség a kettő között.
2022. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%

A lenyege ugyanaz...


Mindketten rájöttek h egy álmodozó kislany kamukerdése. 😁

2022. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján gondolod hogy kamu? Egy kislány nem lehet az első ugróedzés előtt? Nem lehet kíváncsi az edzőjén kívül másnak a véleményére, tanácsára?

Pont ezért van az, amikor valaki évekig ugyanazon a helyen vacakol, amikor nyilvánvalóan nem tud már tovább fejlődni vagy nem megfelelő az oktatás, mert nem mer (a lovardavezetők manipulációjára) kifelé tekinteni, tulajdonképpen agymosás zajlik az ilyen tömeglovardákban.

2022. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9%

13: és persze a hótt laikus GYK-közönség fogja megmondani a "tutit"...

Na eriggymár... :)))))


Ismerjük a lómániás tinit (vagy tiniket) - messziről szaglik amikor ilyen kérdés kiíródik....

2022. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, hogy kap-e helyes választ, hanem arról, hogy mutat-e érdeklődést több forrásból tájékozódni, és ez a legfontosabb. Utána jön hogy kap-e helyes választ, de mivel rengeteg ember rengeteg féleképp vélekedik a lovaglás helyes technikáiról, mindenkinek jogában van eldönteni kire mikor hogyan hallgat.
2022. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm, nemtudom, hogy ki honnan szűrte le, hogy lómániás tini vagyok vagy egyáltalán azt hogy edző nélkül fogok ugrani. Egy szóval nem mondtam hogy lesz e edzőm vagy nem, de felvilágosítalak titeket hogy lesz, egy lovardában lovagolok ahol szerintem jól oktatnik, de mivel még itthon vagyok, nincs mellettem az edzőm hogy megkérdezzem, ezért addig itt IS érdeklődök, hogy ki mit tud, ő mire nem olt felkészülve az első ugrásoknál. A kérdés konkrétan egy mondat volt, hogy ebből ki hogy szűrte le hogy lómániás 10 éves vagyok azt nemtudom. Nyilvván meg fogom kérdezni az edzőmet és ő is elfogja mondani, hogy mit hogyan kell csinálni, néztem is videókat stb. Ez az oldal nem arra van, hogy kérdéseket tegyünk fel? Miért kell mindenkit letámadni? Ha meg nem tudod a választ vagy nem tűnök színpatikusnak akkor nem muszáj válaszolni, lehet menni egy másik kérdésre. Reedes válaszokat továbbbra is szívesen olvasok.
2022. márc. 16. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!