Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1,Mennyi idős kortól ajánlott...

1,Mennyi idős kortól ajánlott lovat venni? Illetve milyen ló ajánlott elsőre? 2,Mit kell elsőre megnézni egy lovon? 3, Milyen ló ajánlott első lónak?

Figyelt kérdés
Nagyjából 11 éve lovagolok, de mivel soha sem értem el komolyabb sikereket, ezért a szüleim nem nagyon foglalkoztak a saját ló vásárlásával. Viszont most bizonyos feltételek mellett lehet hogy lesz egy sajátom is. Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 27. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
akkor kell lovat venni amikor ezekre már magadtól tudod a választ:)
2022. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
84%
Ló vásárlása inkább attól függ hogy mennyire vagy gyakorlott a lovaglásban és a lovakkal való munkában . Első lónak én egy nyugodt lovat ajánlanék ( arab telivért és pónit nem nagyon ajánlok ) , olyat nézz aki nem túl magas neked mert ha túl magas nehéz lesz vele dolgoznod , valamint olyan lovat nézz magadnak aki egészséges és kényelmes , lófajtákból én inkább morgant és appaloosat ajánlom vagy esetleg hidegvérűeket azok többsége nyugodt
2022. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!