Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyereg vásárlás?

Nyereg vásárlás?

Figyelt kérdés

Ezek közül a nyergek közül van tapasztalata valakinek valamelyikkel?

[link]

[link]

[link]


Esetleg más nyereg kb ebben az árkategóriaban?


Cápamarú, széleshátú hidegvérűre tervezek nyerget venni..

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 29. 23:00
 1/6 anonim válasza:
11%
Ne kinozd hagyd békén.
2022. máj. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogadd meg a saját tanácsod és ne kínozd az embereket a hülyeségeddel, köszi❤️
2022. máj. 30. 06:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen célra tervezel? Kettő túra nyereg volt, egy díjlovas, és azért nem ugyan az a használhatósága. Középkategóriás használtat vegyél, ne olcsó újat, te is jobban jársz és a lovad is. Illetve majd az eladó tudja is mondani, hogy milyen lóra ajánljaa nyerget. Csakhát igen, ezt keresni kell.
2022. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Igazából leginkább díjlovas nyerget vennék legszívesebben, az lenne számomra a legpraktikusabb..

Közben nézegettem nyerges sziszi oldalát, valószínűleg tőle fogok nyerget venni.

2022. máj. 30. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
A Krausz Centralt tudom még ajánlani, értenek hozzá és ki is jönnek nyerget próbálni a lovadra, hogy közösen kiválasszátok melyik a legjobb számotokra. 2-es voltam.
2022. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnézem őt is, köszi!
2022. máj. 30. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!