Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudok rendelni/venni...

Hol tudok rendelni/venni magyarországon Christ Fellsattel Basic Plus nyerget?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor megfizethető áron de ha csak drágán van akkor drágán is jó. Egyébként nagyló méretben kéne és nem póni méretben. Egyébként A Menedék című filmben használták.

2019. jan. 6. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Googlebe rákerestem, német Amazon oldalon van 359 euró, vagyis olyan 115 ezer+ posta. Ez egy váz nélkül nyereg. Itthon hasonlóak a barefoot nyergek.
2019. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért azt javasolnám, hogy mielőtt egy csomó pénzt kiadsz rá, próbáld ki valahol. Ne rendelj meg egy nyerget csak azért, mert láttad egy filmben...

Lehet, hogy nem is jön be neked, nem lesz kényelmes. Az előző válaszoló szerint hasonló a barefoot nyereghez: én azt próbáltam, és nekem nagyon nem jött be.

Szerintem mindenképpen próbáld ki, mielőtt beruházol rá.

2019. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nemtudom, hogy hol lenne rá lehetőségem, hogy kipróbáljam?.
2019. jan. 6. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, én még életemben nem is láttam ilyen nyerget, szóval csak azt tudom mondani, hogy lovas fórumokon, csoportokban, ismerősöknél próbálj érdeklődni, hogy kinek van.

Ha nem jön össze, akkor próbálj meg egy barefoot nyerget. Nekem pl. a váz nélküli nyereg, mint olyan, nem jön be egyáltalán. Ha az nem jó neked, akkor szerintem ez se lesz jó.

2019. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erről külföldi oldalakon fogsz leírást, véleményt találni. Itthon ez a márka ismeretlen. Azért valamicskét "váza" van, azt írják habszivacs jellegű cucc van a gerinccsatorna 2 oldalán, kérdés hosszú távon ez mennyire jó megoldás. Barátod a Google, mert magyar oldalon erről fogsz találni semmit.
2019. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!