Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjlovas online Rev vizsga?

Díjlovas online Rev vizsga?

Figyelt kérdés

Honnan kéne megtanulni a díjlovas online szóbeli vizsgáját?

Amikor kifizettem a rev díjat akkor a rev könyvet is kértem ezzel együtt.

Meg is érkezett, na de ez nem Rev könyv, hanem ami az oxix-on is online megtalálható Lovasember kézikönyve 1.

De a díjlovas részt mi alapján kéne megtanulnom?

Felhívtam a lovas szövetséget és annyit mondtak, hogy a szabályzatból tanuljak. Jó de a lovas részeket nem tartalmazza a szabályzat.


Honnan készüljek akkor? vagy hogyan vizsgázzak így?


2022. aug. 3. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lovascsoportokban nem tud valaki adni neked régit? Akár kölcsön, akár megvenni
2022. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Őszintén nem akarok rá duplán költeni.

És már nincs is annyi időm. Ugyhogy nem tudom mi lesz

2022. aug. 4. 07:46
 3/6 anonim válasza:
Amikor kifizetted a rev-et, akkor kellett küldeniük egy emailt amiben szerepel egy URL ( [link] ) és oda azzal az OXIX kóddal tudsz belépni amit küldtek neked, szintén ugyan abban az emailban. Itt meg fogod találni az elméleti anyagot és próba vizsgát is.
2022. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Igen meg van. De csak 1 anyag van fent a 2 féle vizsgához.

Az egyik vizsgát már megcsináltam, de a díjlovas részt nem mert nincs miből csinálni.

2022. aug. 6. 21:53
 5/6 anonim válasza:
Elég alap kérdések szoktak lenni, szóval ha az edződ elenged akkor ne aggódj tudni fogod szerintem.
2022. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a próbavizsga alapján nekem nem alap kérdések, mert western lovas vagyok, csak ahhoz hogy edző lehessek muszáj, hogy legyen egy revem
2022. aug. 15. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!