Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feladtam postán a lóútlevelet,...

Feladtam postán a lóútlevelet, de sürgősen át kéne szállítani a lovat, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megvettük a lovat, feladtuk postán a Lótulajdonos Nyilvántartó Betétlappal az útlevelet is(mert azt is kérték), azonban most 2 napon belül át kéne szállítani a lovat egy másik lovardába. Pontosan 9 napja adtuk fel. Útlevél nélkül pedig nem utazhat, és a lovarda se fogadna. Mit csináljak? Holnap felhívom őket telefonon, megérdeklődöm, de addig is szeretnék kapni valami információt, mert be vagyok pánikolva.

2022. aug. 9. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Én ezért szoktam minden iratot fotózni - a lovarda az oltások miatt nem fogadná, szóval ha az állatorvostól esetleg ki tudsz kérni addig is egy ideiglenes igazolást, azzal előrébb lehetsz. (Na már persze ha tudod, hogy ki a dokija.)

Bár 9 nap sok idő - ajánlottan adtad fel, elsőbbségivel? Már rég meg kellett volna érkeznie.

2022. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Ismerem az orvosát, ha még holnap sincs semmi hír az útlevélről, akkor felhívom őt is...

Igen, ajánlottan adtam fel..

De ha megállítanak az úton ellenőrizni, akkor is elég csak az ideiglenes igazolás?

2022. aug. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!