Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a ló asszisz...

Mi a véleményetek a ló asszisztált pszichoterápiáról? Esetleg volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még benne részem, de láttam, és csak támogatni tudom. Ha azon gondolkozz, hogy elmenj-e, mindenképp próbáld ki :)
2022. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanaz, mint minden masrol, ahol allatokat hasznalnak ilyenre: kamu, es jo penzt keres vele, aki ilyennel foglalkozik.
2022. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Csak akkor vállalom, ha van a lónak orvosi diplomája...
2022. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A ló orvosi diplomáját kifejtenéd kérlek, hogy az mire vonatkozik?

2022. nov. 1. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem orvosi diploma kell a lónak... Hanem valamilyen bizonyítvány/vizsga, hogy terápiás célokra használható. Pontosan nem tudom milyen.
2022. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiára járok,és őszintén el sem tudom képzelni ezt lóval. Lovak nagyon jó terápiás állatok ez igaz,de szerintem pszichoterápiához nem valók. Pszichológus se tud úgy figyelni a páciens testbeszédére,hogy ott egy ló meg a páciens figyelmét is eltereli,de egyéb terápiás foglalkozásra kiválóak
2022. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6os!

Nem pszichoterápia a neve, hanem pszichológiai lovasterápia. A kérdező erre gondolt.

2022. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Pszicho Pata
2022. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!